Testy ojetých aut, recenze nových aut

OJETINÁM SE LONI DAŘILO - EMIL FREY JICH V ČR PRODAL 3.411

18.01.2019 Redakce

V České republice se v roce 2018 prodalo odhadem 750.000 ojetých vozidel. Je to ohromné číslo, do kterého stále více promlouvají importérské programy jednotlivých značek. Tento trend nenechal v klidu ani skupinu Emil frey, která na český trh s ojetými vozy vstoupila v březnu 2018. A vstup to byl úspěšný. Do konce roku se v rámci programu Emil Frey Select podařilo prodat 3411 ojetých vozidel.


Převážnou část z nich tvořily automobily se stářím do jednoho roku. Ředitel divize ojetých vozů skupiny Emil Frey v ČR, Zdeněk Fořt, hodnotí uplynulý rok jako prodejně úspěšný, přestože prioritou nebylo dosažení maximálního objemu prodeje, nýbrž rozvoj všech tří programů: „V prvním roce fungování programu Emil Frey Select jsme se soustředili hlavně na investování do budoucnosti. Stanovené cíle jsme splnili a navíc jsme realizovali velmi dobré prodeje. 3411 vozů hodnotíme jako úspěch, nicméně v příštích letech hodláme dosáhnout mnohem vyšších prodejních objemů. V roce 2019 budeme dále rozvíjet počet partnerů v rámci programů Peugeot Vyzkoušené vozy a Citroën Select.  

Program certifikovaných ojetých vozů Emil Frey Select vstoupil na český trh v březnu roku 2018 jakožto pilotní projekt skupiny Emil Frey. Nabídl zákazníkům širokou nabídku vozů, přičemž všechny mají plnohodnotnou roční záruku platnou v celé EU. V průběhu roku 2018 se Emil Frey Select, stejně jako programy značek Peugeot a Citroën, velmi dynamicky rozvíjely. Klíčovými událostmi loňského roku pak bylo otevření dvou prodejních míst a uzavření partnerství s fotbalovým klubem SK Slavia Praha. Jeho záměrem je zajištění marketingové podpory a přiblížení programu Emil Frey Select statisícům fotbalových fanoušků.

 


Další články