Jaké jsou výhody a nevýhody leasingu auta?

Foto: unsplash

Je podle vás nějaká velká výhoda leasingu?


Dobrý den,

jde především o finanční hledisko. Ideálním produktem dnešní doby je tzv. „operativní leasing“, kdy si auto pronajmete na krátkou dobu, většinou jeden až dva roky, platíte fixní měsíční sazbu a po uplynutí doby pronájmu můžete vybírat jiné auto. Dejte si však pozor na smluvní podmínky a detailně si je přečtěte. Pozor si hlavně dejte na nadlimitní nájezd kilometrů. Sazba za jeden nadlimitní kilometr může být klidně i 10 korun. Zaměřil bych se také na to, jak se firma, která poskytuje operativní leasing, dívá na to, když například odřete kola.

Jan Kadlec, servisní technik TestyOjetin

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.