Fotbalisté osedlají 250 aut z první ruky. Dodá je Louda Auto+

Foto: Louda Auto

Také v ligovém ročníku 2022 - 2023 může český fotbal počítat se zajištěním mobility od společnosti Louda Auto+, která fotbalistům dodá vozy značek Škoda, Hyundai a Ford.


Vozy značek Škoda, Hyundai a Ford bude využívat všech 16 českých ligových klubů. Louda Auto+ touto formou spolupráce opět získá reklamu na stadionech i při televizních přenosech. 

Jako oficiální partner vstupujeme již do třetí sezóny, ve které opět zapůjčíme českému fotbalu celkem 250 aut
Ing. Robert Imling, ředitel prodeje ojetých vozů Louda Auto+ 

"Spojení s vrcholovým fotbalem se nám osvědčilo, stále rosteme, stavíme největší centrum ojetých vozů v Evropě a chceme posunout prodej zánovních aut na dosud nevídanou úroveň," dodává Robert Imling. "Zapůjčené vozy využijí fotbalové kluby k přepravě vybavení i fotbalistů na zápasy, a to nejen ve FORTUNA:LIZE, ale třeba i v mládežnických soutěžích, takže se jedná o velmi významnou pomoc," říká Daniel Hajný, ředitel obchodu a marketingu LFA. 

Společnost Louda Auto+ patří mezi velké prodejce ojetých vozů v České republice, zaměřuje se hlavně na "auta z první ruky", tedy kvalitní zánovní vozy tuzemského původu a jasné servisní historie. Provozuje autosalony v Praze, Poděbradech, Teplicích, Pardubicích, Českých Budějovicích a Svitavách.  Současně staví největší autocentrum ojetých vozů v Evropě, vzniká ve Vrbové Lhotě u exitu 35 z dálnice D11.

Kompletní nabídku vozů z první ruky naleznete zde https://louda.cz/louda-auto-plus

 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.