Půjčky na ojetá auta výrazně zlevňují. Zájemci o ojetinu si tak mohou dopřát výrazně lepší vůz

Foto: Louda Auto

V době, kdy nejsou výjimkou ani úrokové sazby o 10 procent vyšší, nabízejí někteří prodejci ojetých vozidel financování aut finančními produkty s úrokovou sazbou 3,99 % p.a.


Zájem o financování nových i ojetých automobilů začala v poslední době brzdit inflace a zvyšování úrokových sazeb. Výjimkou tak nejsou ani finanční produkty některých nebankovních poskytovatelů půjček s úroky 15 % p.a. a více. To však brzdí prodej vozidel a vede k dalšímu stárnutí českého vozového parku. Jeden z největších českých prodejců ojetých automobilů, společnost Louda Auto, proto ve spolupráci se svými finančními partnery připravila nabídku finančních produktů, jejichž úroková sazba je 3,99 % p.a.

Chceme tímto produktem podpořit zájem o nákup ojetého automobilu především těm, kteří uvažovali nad nějakým finančním produktem, ale vysoké úrokové sazby je od nákupu odrazovaly“, říká k novému finančnímu produktu Robert Imling, ředitel prodeje ojetých automobilů Louda Auto+. Podle Imlinga se totiž v následujících měsících bude trh s ojetými vozy výrazně segmentovat: „Zákazníci jednoznačně upřednostňují ty prodejce, kteří jsou schopni nabídnout tři základní pilíře dobrého nákupu. Tedy nabídku alespoň jednoho tisíce kvalitních vozidel, garanci technického stavu i právního původu, a v neposlední řadě také výhodné finanční produkty“.

Dostupné financování nákupu ojetých vozidel je pro obnovu českého vozového parku klíčové. „S naším novým finančním produktem mají naši klienti jistotu, že mohou vyměnit svoje starší auto za novější, aniž by je to v dnešní obtížné době nějak výrazně finančně zatížilo“, říká Robert Imling, podle kterého tak mohou zákazníci použít uspořené finanční prostředky například na nákup vánočních dárků.

Takže, chcete-li nový či ojetý vůz s úrokem jen 3,99 % p.a., stačí se držet těchto podmínek:

  • Navštívit provozovnu Louda Auto+
  • Vybrat si nový, nebo ojetý vůz v ceně do 1.000.000,- Kč včetně DPH
  • Vůz musí být ve stáří do 10 let
  • Složit akontaci 50 %
  • Zvolit dobu splácení na 36 měsíců

 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.