Volkswagen Golf se ve své osmé generaci stává českým hitem

Foto: Volkswagen

V listopadu byl Volkswagen Golf s 1039 registrovanými novými vozy třetím nejprodávanějším modelem na českém trhu, a to v těsném závěsu za dvěma modely domácí značky Škoda


Volkswagen je s 14 657 registracemi od ledna do listopadu druhou nejprodávanější značkou absolutně a jedničkou mezi importéry. Mimořádně úspěšný listopad přinesl 2227 registrací nových vozů Volkswagen, což představuje meziroční nárůst o 30,8 %. Velkému zájmu českých zákazníků se těší především nový Golf, který byl v listopadu třetím nejprodávanějším modelem na českém trhu. Nad očekávání dobrého přijetí se u českých zákazníků dočkal také revoluční elektromobil ID.3. Prodejci značky Volkswagen využívají ke komunikaci se svými klienty i k samotnému prodeji stále častěji internet.

Listopadové výsledky ukazují, že Volkswagen zůstává pro české zákazníky jistotou v nejisté době koronavirové pandemie,“ říká Patrik Fejtek, ředitel divize Volkswagen osobní vozy společnosti Porsche Česká republika. „Skvěle se daří letošním novinkám – osmé generaci legendárního Golfu, ale i novému elektromobilu ID.3, který se hned od uvedení na český trh začal dobře prodávat. Zákazníkům vycházíme maximálně vstříc i v době uzavřených dealerství. Spustili jsme online prodej a naši prodejci poskytují stále častěji individuální poradenství prostřednictvím internetové komunikace.

V listopadu byl Volkswagen Golf s 1039 registrovanými novými vozy třetím nejprodávanějším modelem na českém trhu, a to v těsném závěsu za dvěma modely domácí značky Škoda. Golf tak významně přispěl k celkovému počtu 2227 registrací, s nimiž Volkswagen obsadil v žebříčku značek druhé místo, takže mezi importéry mu patří pozice jedničky. Přestože celkový trh poklesl v listopadu o více než 13 procent, zaznamenal Volkswagen meziroční nárůst o bezmála 31 %. Mezi nejžádanější vozy s logem VW patřily v uplynulém měsíci kromě Golfu také modely Passat (310 vozů), Tiguan (226 vozů) a Touran (204 vozů). Od začátku ledna do konce listopadu letošního roku si Volkswagen připsal na své konto 14 657 registrací, což mu rovněž zajišťuje první místo mezi dováženými značkami a druhé místo v absolutním pořadí.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.