Vydělávejte pohodlně z domova třeba i desítky tisíc. Pište pro nás články

Foto: Pixabay

Jste na mateřské dovolené, studujete, nebo máte flexibilní pracovní dobu a chcete si přivydělat? Psaním článků na naše weby si lze vydělat i několik desítek tisíc korun měsíčně.


Jsme menší mediální společnost, která provozuje tři internetové portály s celkovou měsíční návštěvností téměř 2 milióny reálných uživatelů. Naše články se pravidelně zobrazují ve službě Seznam feed a denně vygenerují desítky až stovky tisíc zobrazení. Je to dáno především zajímavými tématy a kvalitním obsahem, který naši redaktoři denně připravují.

Abychom i nadále mohli našim uživatelům obsahu poskytovat co nejkvalitnější  a zajímavý obsah, hledáme nové autory, které zajímá cestování, lifestyle, automobilismus a další témata. Píšeme vlastně téměř o všem. Vynecháváme pouze zdravotnická a politická témata. Nemusíte mít žádné novinářské vzdělání. Stačí dobrá znalost českého jazyka a chuť nacházet zajímavá témata a příběhy. A koho tedy hledáme?

Pro web Life24.cz hledáme autory a autorky, které by bavilo psát na jakákoliv témata kromě politiky, zdraví a erotiky. Tedy především témata týkající se vztahů, rodičovství, dětí, bydlení, zahrádky, rodinných financí, domácích mazlíčků, různé kutilské rady a tipy, zajímavé recepty (vždy ovšem v nějakém kontextu – například: „Skvělá večeře pro vegetariány do 100 korun“, nikoliv pouze samotný recept), atd…

Pro web CestyAvylety.cz potom hledáme autory, kteří by se chtěli podělit se svými cestovatelskými zážitky, radami, cestopisy, doporučeními, tipy na výlety po ČR i po celém světě, kam na kolo, kde si užít běžky, kam s dětmi na koupaliště, nebo na skvělou zmrzlinu, atd…

Pro web TestyOjetin.cz hledáme autory, které zajímá automobilová tématika. Čtenáři na tomto oceňují především články na téma elektromobility, dopravních přestupků, nesmyslného značení na silnicích, odlišnostech v dopravních předpisech v okolních zemích, vlastní zkušenosti s vozy, které se na našich silnicích objevovaly před rokem 1989, rady a tipy, jak si na autě něco opravit, jaké používat pneumatiky, jak snížit spotřebu, nebo třeba vychladit v létě auto bez klimatizace.

A jak bychom vás ohodnotili? Pochopitelně, že zmíněné desítky tisíc korun, nelze očekávat za jakýkoliv článek vygenerovaný umělou inteligencí, za opsaný (byť třeba i upravený) článek, za článek se smyšleným příběhem, nebo třeba za recept na ohřáté párky s hořčicí. Každý text musí splňovat tato minimální kritéria:

  • Rozsah článku alespoň 350 slov
  • Uvedení zdroje (když budete např. psát, o tom, že ve Vietnamu je průměrná mzda 400 USD, že rozvodovost v Česku dosahuje 40 procent, nebo že stáří českého vozového parku dosahuje téměř 16 let, musíte uvést, kde jste takovou informaci získali. Pozor, Wikipedia se za relevantní zdroj v tomto smyslu nepovažuje)
  • Text musí být autorský. Nelze přepisovat již vydané články, nebo překládat články ze zahraničních webů
  • Text musí být bez gramatických a stylistických chyb
  • Text nesmí být generovaný umělou inteligencí (AI). Umíme to zjistit :)
  • V textu nesmí být www odkazy a článek nesmí mít komerční charakter

Za každý zveřejněný článek nabízíme odměnu, která se skládá ze dvou částí. První částí je fixní sazba, která činí 150,- korun za článek. To proto, abyste měli vždy jistotu, že nepíšete úplně zadarmo. Druhá část odměny je tvořena provizí z vygenerovaného počtu zobrazených reklam v konkrétním článku. V principu to znamená, že čím více bude váš článek čtený, tím více peněz vám na provizi vydělá.

Máte o spolupráci s námi zájem? Pošlete nám jakýkoliv článek na adresu info@cartrax.cz, abychom poznali váš styl psaní. Spojíme se s vámi a domluvíme konkrétní podmínky spolupráce.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.