Jaguar F-Pace dostane facelift, moderní technologie a novinku pod kapotou

Foto: Jaguar

Jaguar F-Pace je skvěle vypadající SUV a Jaguar jej díky debutu aktualizovaného modelu 2021 F-Pace ještě vylepšil. Nejen, že získá nový facelift exteriéru, ale jeho interiér byl přepracován a pod kapotou jsou nové elektrifikované motory.


Na vnější straně má Jaguar F-Pace 2021 nové LED čtvercové světlomety s novými denními světly s názvem „Double J Blade“, které lemují větší masku chladiče. Přepracována byla také kapota, která nyní vypadá mnohem uhlazeněji. Zadní světla jsou nyní štíhlejší a mají grafiku dvojité šikany, která má zdůraznit šířku modelu F-Pace. Uvnitř jsou změny větší, především díky novému středovému panelu, který je nyní vybaven novou 11,4palcovou zakřivenou obrazovkou, která ovládá informační a zábavní systém Pivi Pro. Tento systém doplňují nové 12,3palcové digitální „budíky“. Dalšími méně patrnými změnami jsou měkčí materiály, nová řadicí páka a nový volant, který je teď stejný jako v modelu I-Pace. Pod kapotou nabízí F-Pace na výběr nové možnosti motorů. Modely F-Pace 250 a S 250 jsou poháněny přeplňovaným 2,0litrovým čtyřválcovým motorem, který generuje výkon 246 koní. Model S 340 je poháněn 3,0litrovým šestiválcovým motorem a hybridním pohonem o výkonu 335 koní, zatímco model R-Dynamic S 400 je vybaven 3,0litrovým šestiválcovým motorem a výkonem 395 koní.

Společnost Jaguar zatím ceny modelu Jaguar F-Pace pro rok 2021 neoznámila.

Jaguar F-Pace dostane facelift, moderní technologie a novinku pod kapotou

Jaguar

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.