Policie hledá agresivního řidiče stříbrné škody Rapid

Foto: Facebook PČR

Policie hledá agresivního řidiče stříbrné škody Rapid, který možná pod vlivem drog nebo alkoholu ohrožoval ostatní účastníky silničního provozu. Jednoho z nich navíc napadl. Startérem jeho agrese byl zřejmě velký rozestup před ním jedoucího vozidla. K jeho smůle incident zaznamenala palubní kamera jednoho z vozů.


Foto: Facebook PČRDopravní policisté řeší událost z 10. září, při níž agresivní řidič na frekventované silnici v Modřicích u Brna několikrát svým nepochopitelným chováním ohrozil ostatní projíždějící auta, a jednoho z šoférů se snažil dokonce napadnout. Startérem jeho agrese byl zřejmě velký rozestup před ním jedoucího vozidla. K jeho smůle incident zaznamenala palubní kamera jednoho z vozů. Řidič stříbrné Škody Rapid se rozhodl předjet před ním jedoucí vozidlo odstavným pruhem. Když se mu to nakonec podařilo, zablokoval silnici, vystoupil z vozu a chtěl podle záběrů palubní kamery vozidla za nimi druhého řidiče vytáhnout z auta a pravděpodobně inzultovat. Že takový řidič nemá za volantem co dělat je zcela zřejmé. Jak se má ale bránit napadený řidič už tak zřejmé není. Situaci nakonec vyřešil riskantním odjezdem z místa události, ale mohl dopadnout daleko hůře. Otázkou také zůstává, proč nezasáhl nikdo z okolojedoucích řidičů. V průběhu incidentu jich totiž kolem projelo poměrně dost. Zajímavé jsou také některé komentáře pod příspěvkem na facebookovém profilu policie České republiky, které agresorovo jednání nejen chápou, ale i schvalují se slovy "Raději nikoho nedráždit." Třeba tím, že máte před sebou větší odstup od vozidla před vámi, než se líbí řidiči vozidla za vámi....Agresorovi naštěstí hrozí rozhodně nemalý trest, policie proto vyzývá další svědky tohoto incidentu, aby se přihlásili na lince 158.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.