Předjížděl u Rokycan na plné čáře, způsobil nehodu a ujel. Policie viníka hledá

Foto: Tomáš Jandera

Další řidič, jehož řidičák patří do skartovačky předjížděl u Rokycan na horizontu, přes plnou čáru kamión. Způsobil nehodu protijedoucího vozu, které skončilo v příkopu. Viník ujel, policie pátrá.


Na facebookovém profilu Tomáše Jandery se objevilo video zobrazující neskutečně arogantní a riskantní chování zatím neznámého řidiče. Ten na trase Rokycany – Kralovice předjížděl kamión v místě, kde je plná čára a navíc za horizontem, kdy nemohl absolutně vidět, co se odehrává pár desítek metrů před ním. Bohužel zrovna v tu chvíli jelo v protisměru auto, které jen díky pohotové reakci řidiče skončilo v příkopu, a incident neskončil čelní srážkou, která mohla být fatální. Viník z místa nehody bohužel ujel, aniž by se přesvědčil, zda jsou její účastníci v pořádku nebo nepotřebují pomoc. 

Jakkoliv by si takový řidič zasloužil odebrání řidičského průkazu do konce života a pár let za mřížemi, hrozí mu v případě vypátrání, pokuta do 5 tisíc korun, pakliže se nehoda obešla bez zranění. Rádi bychom pomohli viníka najít, přetiskujeme proto výzvu z facebookového profilu oběti této nehody a věříme, že pomůžeme viníka najít: 

Foto: Tomáš Jandera„Dnes 27.10. v 17:00 se odehrál tento incidet na trase Rokycany-Kralovice, přesněji před Liblínem u odbočky na Bujesily. Řidič protijedoucího vozu předjížděl na horizontu a na plné čáře. Jen díky štěstí v neštěstí řidiče, mého táty, který zareagoval, tak jak zareagoval, nedopadla tato událost pro naší rodinu tragicky. Řidič protijedoucího vozu, který situaci způsobil, v sobě nenašel ani kousek slušnosti, aby zastavil, zeptal se, jestli se řidiči něco nestalo a omluvil se. Navíc vozidlo nemá havarijní pojištění, proto i oprava opět půjde na triko nevinného řidiče. Chtěl bych tímto poprosit, zda dnes někdo na této trase okolo 17. hod neprojížděl a neměl by kamerový záznam projíždějícího vozu, případně zda se nám společně podaří dohledat řidiče kamionu, který byl očitý svědek této události a mohl by poskytnout důležité informace. Budeme vděčni za jakékoliv informace. Samozřejmě byla celá událost nahlášena na PČR. Všem moc děkujeme za sdílení a za pomoc při hledání viníka." 

Video zde:

facebook.com/nitro4

 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.