Při nákupu auta u společnosti Louda Auto dostanete i tankovací kartu Shell

Shell
Foto: Louda Auto/Shell

Louda Auto patří mezi největší prodejce ojetých vozů v České republice, kde ročně nakoupí přes 3 000 zákazníků. Nabízí stovky kvalitních automobilů mnoha značek k okamžitému prodeji za rozumné ceny. nyní navíc tankovací kartou zdarma


Společnost Louda Auto totiž pro svoje zákazníky připravila zajímavou akci. Při nákupu ojetého vozu v období od 1. srpna do 30. září 2022 a při využití značkového financování obdrží zákazník tankovací kartu SHELL v hodnotě 5 000 Kč, kterou lze využít k nákupu pohonných hmot na stejnojmenných čerpacích stanicích dostupných nejen po celé České republice, ale i Evropě. Akce je platná na všech šesti pobočkách (Praha, Poděbrady, Pardubice, Teplice, Svitavy, České Budějovice), a to pro fyzické osoby vyjma podnikatelů. Tankovací karty lze uplatnit do konce roku 2022. 

Podmínky akce

 • Akce platí pouze pro koupi ojetého vozu
 • Vůz lze zakoupit na kterékoliv z našich sedmi poboček (Praha, Poděbrady, Pardubice, Teplice, Svitavy, České Budějovice a Jihlava)
 • Akci mohou využít pouze fyzické osoby vyjma podnikatelů
 • Pro získání tankovací karty je nutné zakoupit vůz na splátky s využitím našich finančních služeb
 • Akce běží v období od 1. srpna do 30. září 2022
 • Tankovací karty lze uplatnit do konce roku 2022 

Kvalitní ojeté vozy skladem

Patříme mezi největší prodejce ojetých vozů v České republice, ročně u nás spokojeně nakoupí přes 3 000 zákazníků. Nabízíme stovky kvalitních automobilů mnoha značek k okamžitému prodeji za rozumné ceny. Všechny splňují přísná kritéria kvality – například dobrý technický stav, známý původ či nestočené kilometry. Velkou část vozů máme po prvním majiteli, s původem v ČR a v platné tovární záruce. 

Značkové finanční služby

 • S námi můžete dosáhnout na lepší vůz za stejnou měsíční splátku. Poskytujeme značkové finanční služby dle vašich individuálních požadavků. Financování u nás má mnoho výhod: 
 • Vše vyřešíte pod jednou střechou
 • Výhodný úrok i pojištění
 • Akontace od 0 %
 • Dlouhá doba splácení
 • Pojištění v ceně splátky
 • Bonus až 50 000 Kč a 3 servisní prohlídky zdarma
 • Ihned se stanete majitelem automobilu

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.