Stokilový řidič v Praze se chtěl prát. O polovinu lehčí mladík ho ale nekompromisně poslal k zemi

Foto: Karel Pech

Když se neumíš prát, tak to nedělej. Toho se měl rozhodně držet asi stokilový řidič, který si na pražských Vinohradech vynucoval přednost a chtěl zbít jiného řidiče, který se nenechal z křižovatky vytlačit.


Někteří řidiči by měli před usednutím za volant povinně dýchnout do balónku a absolvovat psychotesty. To, co je poslední dobou vidět na českých silnicích, totiž nemá obdoby. Agresivita stoupá a denně jsou tak na ulicích, silnicích i dálnicích vidět opravdu hodně závažné přestupky. Vybržďování, agresivní předjíždění, vysoké překračování povolené rychlosti, jízda na červenou, nezastavení na „stopce“, předjíždění v odstavném pruhu, nebo například hrubé vynucování si přednosti na ucpaných křižovatkách.

Takové agresivní jednání zkusil před časem i řidič Fordu Focus, který se ze Slovenské ulice na pražských Vinohradech snažil „procpat“ na zaplněnou Francouzskou ulici. Ta ale byla plná popojíždějících aut a řidič Focusu tak musel čekat, až ho někdo z řidičů na hlavní ulici pustí. To se ale nestalo, a tak se rozhodl, že do křižovatky vjede tzv. „na sílu“. Celou situaci náhodně zachytila kamera na jiném vozidle, jehož majitel nám dal video k dispozici. To, co je na celém videu ke spatření, však působí jako scéna z nějaké černé komedie. 

To jsem za svoji dvacetiletou kariéru řidiče opravdu ještě neviděl. Stokilového agresivního řidiče umravnil o polovinu lehčí mladík. Ale ten tlouštík si to zasloužil. Choval se jak blázen
Karel Pech; autor videa

Jak uvádíme v úvodu článku, celá situace se sice odehrála již před delší dobou, nicméně i tak stojí za to zamyslet se nad tím, jak jsou někteří řidiči agresivní, a kvůli čemu všemu jsou ochotni vystoupit z auta a fyzicky napadnout ostatní účastníky silničního provozu. Tentokrát se to ale agresorovi vymstilo. Poté, co se agresor nacpal do křižovatky a řidič malého vozu, který jen tak tak zabránil havárii, na něj zatroubil, zastavil, vystoupil z auta a chtěl řidiče vozidla na hlavní silnici inzultovat. To ale neměl dělat.

Z malého Peugeotu totiž vystoupil mladík, který relativně v klidu a s jasným přehledem poslal o polovinu těžšího agresora k zemi. Ten se ještě chvilku válel na silnici, aby se nakonec zvedl a s nadávkami nasedl do svého auta a s pískáním pneumatik odjel.

Setkali jste se někdy s podobnou situací? Napadl vás někdy jiný řidič? Napište nám do diskuze.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.