Tají něco automobilka? Nová Octavia se představí pouze online, bez účasti novinářů

Foto: ŠKODA Auto

Premiéra nové Octavie se odehraje ve středu v 10 hodin dopoledne. Není sice známo kde, je ale známo, že premiéra bude bez účasti novinářů. Jsou za tím úspory automobilky, nebo něco víc?


Nejprodávanější model mladoboleslavské automobilky dostane nejen úpravy v designu, ale také vylepšenou techniku. Novinky přiváží inovovaná Octavia i v interiéru. Automobilka chystá premiéru na zítřejší dopoledne. Jenže oproti zvyklostem z předešlých modelů se představení odehraje pouze online. Novináři si na auto v tu chvíli pravděpodobně vůbec nesáhnou. Že by však za tím byla obava z nějakých nedodělků, to určitě ne. Spíše jde o nový trend a pochopitelně také o ekonomiku takové akce. Online je prostě levnější.

Premiéra pouze online

Premiéra modernizovaného modelu Škoda Octavia proběhne kompletně on-line. Veškeré detaily představí série videí věnovaných jednotlivým tematickým oblastem, od designu po techniku a historii. Po zhlédnutí všech videí se mohou diváci těšit na závěrečný bonus. Něco však už odhalily publikované skicy, které automobilka uvolnila před několika dny.

Výraznější sportovní vzhled

Designérské skici přinášejí první pohledy na připravované změny. „Oživit a rozvíjet designové charakteristiky ikon naší značky je fascinující úkol. Při nejnovější modernizaci modelu Octavia jsme upravili nárazníky a masku chladiče. Zároveň jsme zostřili kontury světlometů, čímž jsme našemu bestselleru propůjčili ještě výraznější a sportovnější vzhled,“ komentuje podobu modernizované Octavie šéfdesignér automobilky Oliver Stefani.

Bude i verze RS

Designérské skici napovídají, že v rámci modernizace dostanou obě karosářská provedení modelu Octavia nový přední i zadní nárazník a také přepracovanou masku chladiče. Nový bude i světelný podpis modelu a světlomety se pochlubí krystalickým prvkem Crystallinium, který už známe z nových generací modelů Superb a Kodiaq. I nová Octavia přijede jako výkonná sportovní verze RS, k dispozici bude také oblíbený Sportline.

Ceny zatím neznáme

Ceny nejsou pochopitelně zatím známy, je ale málo pravděpodobné, že by byly nižší než u současných modelů, resp. u stále ještě aktuální verze. Dá se očekávat spíše opak. Nejlevnější Octavia se dá nyní ve speciální edici Fresh pořídit za cenu od 649.900,- korun, což je s ohledem na výbavu skvělá cena. Jedná se ale o variantu s motorem 1.0 TSI o výkonu 81kW a nabídka je platná pouze do konce března.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.