V době nouzového stavu řídil auto s 2,16 promile v krvi a s padělkem kartičky Policie

Foto: Městská policie Praha

Uzavřené restaurace, zákaz nočního vycházení ani zákaz řízení nejsou pro některé nezodpovědné řidiče překážkou k tomu, aby usedli za volant opilí. Jeden z nich se dokonce prokazoval padělkem kartičky s názvem Policie


Tři řidiči pod vlivem alkoholu, jeden se zákazem řízení a opilý cyklista zaměstnali hlídky strážníků v době nouzového stavu. Dva řidiče pod vlivem alkoholu zadrželi strážníci v Praze 4. Čtyřiatřicetiletý muž si zapomněl před jízdou rozsvítit světla a 31letá žena jela velmi nejistě. Pak najela na vyvýšený travnatý pás a zastavila v křižovatce. Na Praze 5 zase 26letý muž svojí jízdou ohrožoval ostatní řidiče a přejížděl z jedné strany silnice na druhou. Řidiči při dechové zkoušce nadýchali od 0,5 do 2,16 promile. To „řidič“ se zákazem řízení na sebe strhl pozornost vysokou rychlostí a v čelní masce blikajícími výstražnými světly modré barvy. Před autohlídkou rychle ujížděl a v Mílovské ulici nezvládl řízení a narazil do zděného sloupku plotu u rodinného domu. Test na alkohol sice vyšel negativní, ale důvod ke zběsilé jízdě měl díky vyslovenému zákazu řízení. Za čelní sklo si navíc umístil zjevný padělek kartičky s názvem „POLICIE“, k padělání se strážníkům přiznal.

Na opilého cyklistu, který se posléze přiznal k vypití láhve rumu, upozornil strážníky kolemjdoucí prostřednictvím tísňové linky. V Plzeňské ulici ho strážníci nemohli přehlédnout. Přímá jízda byla velkým problémem, jel ze strany na stranu a navíc špatně držel rovnováhu. Devětatřicetiletý muž nadýchal 1,61 promile.

Všechny události si na místě převzaly hlídky Policie ČR k dalšímu dořešení.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.