Autosphere: Pro zánovní ojetiny hraje nejen cena, ale také tovární záruka a servis

Foto: Jiří Soukup

Zánovní ojetiny začínají vládnout v prodejích ojetých vozů. Důvod je jasný - atraktivní cena, tovární záruka a většinou také skvělá výbava vozu, který často pochází z firemních flotil importéra.


Pohled zákazníků na ojeté vozy se zásadně mění. Na trh totiž vstupují noví hráči, kteří nabízejí nejen nové formy prodeje automobilů, ale především kvalitní zánovní vozy s jasnou servisní historií a zárukami. Především v Česku, kde se lidé ještě velmi často při nákupu ojetého vozu mohou setkat s ne zrovna férovým přístupem, získávají tyto programy na velké oblibě.

K týdennímu testu jsme si na webu Autosphere.cz vybrali oblíbený Peugeot 208 GT Line s motorem 1,2 Puretech 130 koní, který se dodává výhradně s automatickou převodovkou. Roční auto mělo najeto přibližně 25 tisíc kilometrů a na první pohled vypadalo téměř jako nové. Jenže to, jak auto vypadá, je jedna věc, jaké je potom v reálu, je často věc druhá. A právě v Autosphere mají v tomto směru pro zákazníky poměrně zajímavé benefity.

Certifikované vozy z programů prodeje ojetých vozidel Emil Frey Select, Peugeot Vyzkoušené Vozy, Citroën Select, Opel Vyzkoušené Vozy a DS Certified, tedy vozy, které jsou nabízeny na webu Autosphere.cz, prochází celkovou kontrolou podle servisních a prodejních standardů autorizovaných dealerů. Kontrolou a certifikací může projít pouze vozidlo s jasným původem, servisní historií, bez závad a v odpovídajícím technickém stavu. Zákazník tak má naprostou jistotu, že je nabízené auto v pořádku.

Dalším benefitem k vybraným vozům je rozšířená nadstandardní záruka v minimální délce 12 měsíců. Tato záruka pokrývá mechanické součásti vozidla včetně jeho elektrických systémů bez ohledu na náročnost opravy. Záruku lze navíc uplatnit v jakémkoliv autorizovaném servisu dané značky v celé Evropě. Součástí záruky je potom i celoevropská asistenční služba.

Testované auto bylo v perfektním stavu a s relativně nízkým nájezdem. Nový majitel tohoto konkrétního vozu tak bude těžit z jeho perfektního stavu, jasné servisní historie a nabízených záruk. Tím největším benefitem ale potom bude pro zákazníka cena vozu, kterou lze navíc řešit výhodným financováním.

Autosphere: Pro zánovní ojetiny hraje nejen cena, ale také tovární záruka a servis

Jiří Soukup

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.