Kupte si ojeté auto v Louda Auto+ a do Chorvatska dojedete skoro zadarmo

Foto: Pixabay

Pohonné hmoty sice lehce zlevňují, nicméně ani tak není cesta autem na oblíbené chorvatské pláže nikterak levnou záležitostí. Při nákupu ojetého vozu však můžete získat tankovací kartu


Při současných cenách pohonných hmot může cesta oblíbeným modelem Škoda Octavia 2,0 TDI z Prahy do chorvatského Zadaru přijít na necelé 3 tisíce korun. Přidejte k tomu pár desítek, nebo stovek kilometrů za zajímavými místy v okolí, cestu zpátky do Prahy a hned váš účet za pohonné hmoty může atakovat i desetitisícovou hranici. Jestliže ale právě v těchto dnech plánujete nákup ojetého vozu, můžete právě za pohonné hmoty výrazně ušetřit.

Společnost Louda Auto totiž pro svoje zákazníky připravila zajímavou akci. Při nákupu ojetého vozu v období od 1. srpna do 30. září 2022 a při využití značkového financování obdrží zákazník tankovací kartu SHELL v hodnotě 5 000 Kč, kterou lze využít k nákupu pohonných hmot na stejnojmenných čerpacích stanicích dostupných nejen po celé České republice, ale i Evropě. Akce je platná na všech šesti pobočkách (Praha, Poděbrady, Pardubice, Teplice, Svitavy, České Budějovice), a to pro fyzické osoby vyjma podnikatelů. Tankovací karty lze uplatnit do konce roku 2022.

Taková finanční úspora dovolí vyrazit v Chorvatsku i na delší výlety, například do krásného Splitu, který je od Zadaru vzdálen cca 160 kilometrů, případně ještě dále na jih do unikátního Dubrovníku. To je sice ze zmíněného Zadaru nějakých 360 kilometrů, ale Staré město a Knížecí palác za takový výlet rozhodně stojí.

Budete v těchto měsících kupovat ojeté auto? A kam s ním vyrazíte? Napište nám do diskuze.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.