Hokejové mistrovství světa v Rize bude mít poprvé v historii zcela elektrický vozový park

Foto: ŠKODA Auto

Poprvé v historii nasazuje automobilka Škoda, jako oficiální hlavní sponzor Mistrovství světa v hokeji, plně elektrickou flotilu vozidel. Rigu tak bude od 21. května brázdit 45 elektrických vozů Škoda Enyaq


Škoda Auto podporuje Mistrovství světa v ledním hokeji (IIHF) jako oficiální hlavní sponzor již 29. rok po sobě. Značka díky tomu drží světový rekord v nejdelší hlavní sponzorské podpoře v historii sportovních mistrovství světa. Společnost Škoda Auto poskytuje organizátorům turnaje, který se koná od 21. května do 6. června v lotyšském hlavním městě Rize, poprvé plně elektrický vozový park 45 vozů Enyaq iV. Český výrobce automobilů je také exkluzivním partnerem aplikace 2021 IIHF App a Fanboardu.

Martin Jahn, člen představenstva společnosti Škoda Auto pro prodej a marketing, zdůrazňuje: „Jako česká společnost má Škoda Auto úzké vazby na lední hokej kvůli nesmírné popularitě tohoto sportu ve své domovské zemi. Lední hokej navíc představuje dynamický, praktický a týmový přístup – hodnoty, které dokonale zapadají do společnosti Škoda Auto. Z tohoto důvodu podporujeme letošní mistrovství světa v ledním hokeji IIHF jako hlavní sponzor již 29. rok po sobě, a tím si uchováme oficiálně uznaný světový rekord v nejdelším hlavním sponzorství v historii sportovních mistrovství světa. Obzvláště mě těší, že letos nasazujeme plně elektrickou flotilu 45 vozů Enyaq iV, kterou poskytujeme organizátorům.

V Rize se od 21. května do 6. června koná 84. mistrovství světa v ledním hokeji IIHF. Poté, co byl loni turnaj pozastaven kvůli pandemii covid-19, bude šestnáct nejlepších národních týmů světa bojovat o titul v lotyšském hlavním městě. Během zápasů bude logo automobilky umístěno ve středovém kruhu, stejně jako na okrajích hrací plochy a dalších místech kolem arén.

Jako oficiální partner mobility turnaje, poskytuje Škoda Auto organizátorům Mistrovství světa v ledním hokeji IIHF vozový park, který je poprvé plně elektrický - 45 vozů Škoda Auto Enyaq iV bezpečně dopraví organizátory turnajů mezi oběma lokacemi mistrovství světa. Na vozidlech budou loga společnosti Škoda Auto jako hlavního sponzora a mistrovství světa v ledním hokeji 2021.

Škoda Auto je také exkluzivním partnerem aplikace 2021 IIHF App, která nabídne fanouškům ledního hokeje fascinující příběhy a užitečné statistiky. Live ticker s notifikacemi o právě vstřelených gólech dává fanouškům šanci zúčastnit se akce v reálném čase, i když tam letos nemohou být osobně. Uživatelé mohou také zkoušet předpovědět výsledky zápasů a svůj odhad sdílet s přáteli. Aplikace je k dispozici pro zařízení Android a iOS v několika jazycích.

Dalším novým konceptem v letošním roce je Fanboard – kartonové publikum s tvářemi pravých fanoušků. Vzhledem k tomu, že diváci kvůli pandemii koronaviru nemohou sledovat utkání naživo v aréně, nabízí ŠKODA AUTO nadšencům možnost umístit na tribunu figuru s jejich fotografií. Toto řešení poskytne až 15 000 fanouškům možnost podpořit svůj oblíbený tým v aréně.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.