Máte novou škodovku? Tak v infotainmentu nyní možná najdete něco, co jste určitě nečekali

Foto: Jan Smékal

Majitelé některých modelů nových škodovek mohou nyní v infotainmentu vozu najít velice zajímavá překvapení. Nejde však o žádné nové tapety nebo třeba podsvícení displeje. Ve hře je mnohem víc...


Společnosti Samsung a Škoda zahájily dlouhodobou spolupráci, a vy si tak můžete při projížďce svým vozem Škoda vyzvednout voucher na zvýhodněný nákup produktů Samsung. Už teď jsou vám za polovinu ceny dostupné USB-C kabely. Slevu pak získáte také například na tablet Galaxy Tab A7 lite, chytrý přívěšek Galaxy SmartTag či powerbanku. Akční vouchery naleznete v infotainmentu vybraných škodovek v aplikaci Marketplace. Zde si rovnou zobrazíte speciální kód, který uplatníte při nákupu ve značkových prodejnách Samsung. 

Marketplace je nová služba konektivity řidičů automobilů značky Škoda. Řidičům nabízí speciální nabídky, některé i v závislosti na aktuální poloze vozu. Nyní v Marketplace najdete výhodné nabídky i od společnosti Samsung. Abyste ve svém voze mohli využívat aplikaci Marketplace, musíte si nejdříve aktivovat službu Škoda Connect. Pak už stačí v infotainmentu vozu najít položku Marketplace a využívat veškeré benefity.

Jaké produkty Samsung můžete v Marketplace najít už teď?

Výhodněji můžete získat chytré lokátory Galaxy SmartTag a SmartTag+. Díky SmartTagům snadno najdete své ztracené věci nebo jimi můžete ovládat chytrou domácnost. Verze SmartTag+ navíc disponuje technologií UWB, díky které můžete své náležitosti hledat i v rozšířené realitě (AR). Výhodná nabídka se vztahuje i na tablet Galaxy Tab A7 Lite v LTE i Wi-Fi verzi. Galaxy Tab A7 Lite je tenký a stylový společník pro život. Nabízí 8,7“ displej a vysoký výkon zajištěný osmijádrovým procesorem a 3GB RAM. Výkon podporuje baterie s kapacitou 5 100 mAh a rychlým 15W nabíjením. Výborně se hodí k práci i zábavě. V Marketplace najdete i kupóny na slevu při koupi 5A USB-C kabelu za výhodnou cenu a powerbanku s bezdrátovým nabíjením a kapacitou 10 000 mAh. 

Nabídka společnosti Samsung v Marketplace se bude neustále obměňovat, zákazníkům se tedy vyplatí sledovat službu pravidelně.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.