Nakonfigurovali jsme si Enyaq iV 80 – dostali jsme se na cenu 1.700.000,-Kč

Foto: Škoda Auto

Cena elektrického SUV Škoda Enyaq iV se ve špičkové výbavě může dostat až na hranici 1.700.000,- Kč. Rozhodně to tedy nebude auto pro každého. To potvrzuje i zastoupení automobilky, která předpokládá, že v roce 2021 umístí na český trh cca 1000 vozů Škoda Enyaq.


Líbí se vám u nové škody Enyaq svítící přední maska? Tak si na ni připravte 51 tisíc korun. Ano, takhle tučný příplatek si automobilka účtuje v nově spuštěném konfigurátoru. Mřížku lze totiž objednat pouze v paketu LED Paket Premium. Ten obsahuje položky jako Crystal Face - osvětlená přední mřížka, Matrix-LED světlomety, Top LED zadní světla a ostřikovače světlometů. Také za krásný a velký head-up display s rošířenou realitou zaplatíte slušný příplatek – celých 43 tisíc korun v paketu Infotainment Top.Z dalších položek uvádíme například kamerový systém za 24 tisíc korun, elektrická sedadla za 28 tisíc nebo třeba 21palcová kola za 34 tisíc korun.

Bez příplatku nezůstane ani tepelné čerpadlo, abyste si mohli v zimě zatopit. Vyjde vás ale na 30 tisíc korun. No a samotné dobíjení vás bude taky něco stát. Nemáme na mysli samotnou energii, to je samozřejmé. Ale možnost rychlého dobíjení DC 125 kW přijde na 13000 Kč, přenosná nabíječka iV na 16000 Kč a taška pro nabíjecí kabely pak na 1850 Kč.Bude zajímavé sledovat, jak si Enyaq povede na českém trhu, kde není kupní síla taková jako v západní Evropě a kde stát nepřispívá ani korunou na pořízení lokálně bezemisních automobilů (parkování na modré zóně a jízdu po dálnici bez známky za dotaci nepovažujeme)

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.