Odvážné holky vyrazily v Dacii Duster na náročnou rallye

Foto: Renault

Rallye Aïcha des Gazelles du Maroc, která se poprvé konala v roce 1990, je výhradně ženský závod rallye. Na rozdíl od jiných závodů podporuje dobrodružství a navigaci v terénu ve starém stylu


Zdolávání písečných dun, kličkování mezi skalnatými výběžky, určování kurzu pouze pomocí mapy a kompasu – to je jen začátek toho, co čeká na vozy Dacia Duster v tomto Rallye. Během devíti dnů budou pilotky hodnoceny podle toho, zda se jim podaří najít všechna kontrolní stanoviště, a přitom urazit co nejmenší vzdálenost mezi nimi. Dacia Duster bude jejich největší předností, pokud jde o zvládnutí všech druhů terénu, které jim závod může přichystat.

Od roku 2017 je Dacia Duster neporaženým šampionem v kategorii Crossover, v posledních jedenácti ročnících zvítězila sedmkrát, přičemž členky posádky pocházely z pěti zemí (Francie, Maroko, Polsko, Belgie a Švýcarsko). Na start 31. ročníku Rallye Aïcha des Gazelles du Maroc se postaví tři vozy Duster s podporou značky Dacia. Hajar Elbied a Malika Ajaha se zúčastní své třetí Rallye Aïcha des Gazelles du Maroc za volantem vozu Dacia Duster. Po loňském vítězství ve své kategorii doufají tyto dvě pilotky vozů Dacia a zaměstnankyně Renault Group Maroc v další úspěšný ročník na domácí půdě pod číslem 310.

Druhé vítězství v kategorii crossoverů za sebou by bylo vůbec prvním takovýmto vítězstvím. Psychiatrička Marie Dumas a finanční výkonná ředitelka Juliette Crépin se k Rallye připojí vůbec poprvé jako posádka číslo 301. Sestřenice se vydávají na Rallye Aïcha des Gazelles, aby vyzkoušely svou odvahu a statečnost, aby se prosadily a zažily něco zcela nového, co je stejně vzrušující jako naplňující. Marie a Juliette podporují marockou nevládní organizaci ASF, která již 30 let pomáhá svobodným matkám hledat stabilní zaměstnání.

Sabine Bonnet, konzultantka pro školení, a Isabelle Radenac, inženýrka telekomunikací, jsou hrdými členkami týmu 304. Jejich snem je posouvat hranice a pracovat v kolektivu. Poté, co se poprvé setkaly pod jasným sluncem Středního východu, se rozhodly vydat na nové dobrodružství s Rallye Aïcha des Gazelles. Jejich cíl? Propagovat hodnoty, které lze nalézt ve sportu, komunitní smýšlení, odpovědnost a jednání jako globální občané, tak abychom lépe sloužili planetě.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.