Řidič Fabie blokoval houkající vozidlo hasičů – měl štěstí, že ho nezbili

Foto: Facebook

Neuvěřitelná situace nastala na semaforech, kde řidič Fabie zastavil na červenou dva metry před „stoplajnou“. Neuhnul, ani když na něj najíždělo houkající vozidlo hasičů. Podle diskutujících by si řidič škodovky zasloužil pár facek.


Hloupost, bezohlednost a arogance některých řidičů nezná mezí. Dokládá to i video, na kterém jeho autor zaznamenal naprosto neuvěřitelné chování řidiče zelené Fáabie. Ten přijížděl v pravém pruhu ke křižovatce, na které v jeho směru svítila červená. Ačkoliv již v tu chvíli mohl vidět ve zpětném zrcátku houkající hasičské vozidlo a mohl uhnout na chodník, dál se sunul k tzv. „stoplajně“, aby zastavil přibližně dva metry před ní. Vzhledem k tomu, že ve vedlejším pruhu stála řada vozidel, nemohl hasičský vůz křižovatkou projet. I přes troubení hasičů a zapnuté siréně i majáků, se řidič zelené Fábie nepohl ani o centimetr. Přitom kdyby popojel pouhý metr dopředu, mohli by hasiči bez potíží projet. Než padla zelená a vozy se rozjely, uběhla skoro minuta. Minuta, která mohla stát někoho život.Diskutující na facebookové stránce, kdy byl příspěvek zveřejněn, neměli s řidičem Fábie slitování. Někteří měli názor, že hasiči měli překážející auto odsunout, protože ve jménu záchrany životů je jedna poškozená Fabia malichernost, jiní šli ještě dál a vyjádřili názor, že dotyčný řidič měl dostat pár pohlavků. Police bude asi celou situaci řešit a řidiči může uložit poměrně tučnou pokutu za blokování vozu záchranného systému.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.