Řidič v BMW donutil v Plzni odjet řidičku od benzínové pumpy s pláčem. V USA by za to šel do vězení

Foto: Eliška Konečná

Omyl, který se může stát každému, vyústil u jedné české benzínky v poměrně nechutné chování jednoho z řidičů. Chování, ze kterého se osazenstvo vedle stojící dodávky trhalo smíchy, ale například v USA by za to hrozilo i vězení.


Jiný kraj, jiný mrav. To, co se u nás může zdát jako vtip, může být jinde považováno za hrubý prohřešek, za který se dá jít v krajním případě i do vězení. Poznámka, kterou na adresu nepozorné řidičky u benzínové pumpy v Plzni utrousil řidič v tmavém BMW, mezi takové prohřešky patří. Bohužel, v Česku se to moc neřeší. V Americe by měl ale mladík v bavoráku asi velké problémy. O co šlo?

Myslela jsem, že se hanbou propadnu. Kdyby tam byl se mnou manžel, tak ho vytáhne z auta a na místě ho zmydlí
Jitka P.; Praha

Zdánlivě nevinná situace. Páteční silný provoz generuje také větší fronty u čerpacích stanic. Přijíždějící řidiči se tak staví do front, kde je v danou chvíli nejméně vozidel. „Stoupla jsem si za dvě auta, která byla přede mnou, a čekala jsem, až na mě přijde řada“, popisuje situaci paní Jitka z Prahy, která chtěla u čerpací stanice načerpat naftu do svého vozu. Jenže udělala chybu. Chybu, která se může stát každému. Jenže Jitce tuhle chybu „osolil“ za ní stojící řidič tak, že odjela s pláčem, aniž by naftu do auta načerpala.

Stoupla jsem si sice do fronty ke stojanu, kde byl i diesel, ale nevšimla jsem si, že je to stojan s velkou tankovací pistolí pro náklaďáky. Auta přede mnou čerpala benzín“, popisuje Jitka svůj omyl. Asi by se nic nestalo, normálně by přejela jinam, nebo by z pumpy vyjela a vystála novou frontu u správného stojanu. Jenže řidič „vtipálek“, který stál za ní, stáhl okénko a na celou pumpu zakřičel hlášku: „To je moc tlustej klacek, slečno, ten tam nenarvete“. Osazenstvo vedle stojící dodávky se mohlo potrhat smíchy, Jitka však s pláčem naskočila do auta a bez natankování odjela. „Myslela jsem, že se hanbou propadnu. Kdyby tam byl se mnou manžel, tak si to ten chlápek nedovolí“.

Podobné narážky nejsou bohužel v českém prostředí nic neobvyklého, ale například ve Spojených státech by za podobnou hlášku hrozilo autorovi i vězení. Jaký názor máte na podobné narážky vy? Napište nám do diskuze.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.