Škoda již testuje zamaskovaný model Enyaq GT na českých dálnicích

Foto: Jiří Soukup

Zamaskový Enyaq GT se již prohání po českých dálnicích. Mohlo by to být to nejkrásnější auto, co Škoda ve své novodobé historii vyrobila. Doufejme, že ho nepotká stejný osud jako Kodiaq GT, který se prodává pouze v Číně.


Vše ale nasvědčuje tomu, že hezčí karosářská varianta prvního elektrického SUV od škodovky bude určena i pro evropský trh. Na dálnici D10 jsme dnes potkali 3 zamaskované modely Enyaq GT (nevíme, jestli se tak bude jmenovat). Vozy jely bohužel v protisměru a tak snímek z palubní kamery není zrovna ideální. Na druhou stranu – nezamaskovanou verzi jsme již měli možnost spatřit na vlastní oči a byla to prostě paráda. Auto jako by z oka vypadlo konceptu Vision iV, který automobilka představila v roce 2019 na autosalonu v Ženevě.

Nakonfigurovali jsme si Enyaq iV 80 – dostali jsme se na cenu 1.700.000,-Kč

Jestli se auto představí v takové podobě svým zákazníkům, troufneme si tvrdit, že i přes očekávanou vysokou cenu bude slavit prodejní úspěchy. Svažující se zadní část střechy dělá z tohoto SUV spíše vůz kategorie SAV. Jak už bylo potvrzeno u „standardního“ modelu Enyaq, ve vyšší výbavě bude na přední masce i světelná lišta a kdo ví, třeba se z konceptu přenese do sériové výroby i systém zpětných kamer místo zrcátek. Takové Audi nebo třeba malá Honda e touto vychytávkou již disponují.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.