Společnost Shell představila palivo se 100% čistícím účinkem. Jeho vývoj trval 5 let

Shell
Foto: Shell

Usazeniny snižující výkon motoru se mohou vyskytovat u všech technologií motorů a mohou mít vliv na účinnost motoru. Odstraněním těchto usazenin lze docílit až 100% obnovení výkonu motoru.


Společnost Shell uvedla do sítě čerpacích stanic v České republice svá dosud nejúčinnější paliva. Nová generace benzínu a dieselu Shell V-Power 100% čistí a odstraňuje usazeniny, které negativně působí na fungování motoru. Testy rovněž prokázaly, že trvalé používání paliva Shell V-Power zabraňuje budoucí tvorbě usazenin na klíčových částech motoru.

Obnovuje výkon motoru

Usazeniny snižující výkon se mohou vyskytovat u všech technologií motorů a mohou mít vliv na účinnost motoru. Platí to zejména u moderních technologií motorů, kde vyšší tlaky a provozní teploty mohou vést k tvorbě usazenin v klíčových částech motoru, jako jsou například vstřikovače paliva. Odstraněním těchto usazenin lze docílit až 100% obnovení výkonu motoru.

Šance pro starší motory

„Paliva Shell V-Power byla poprvé uvedena na trh před více než 20 lety a nyní patří k nejprodávanějším prémiovým palivům na trhu, která si vybírá 20 % našich zákazníků po celém světě. Přestože dobíjení elektromobilů a alternativní paliva nyní tvoří rychle rostoucí část našeho podnikání, benzínová a dieselová vozidla budou jezdit ještě dlouhá léta. Naše nová paliva Shell V-Power umožňují jak starším, tak novým vozidlům se spalovacími motory dosahovat lepšího fungování než jakékoli palivo, které jsme dosud vyvinuli,“ říká István Kapitány, Executive Vicepresident pro mobilitu skupiny Shell.

Vyšší efektivita, nižší emise

„Kvalitní aditivovaná paliva jsou klíčem k tomu, aby motor fungoval dlouhodobě spolehlivě. Z průzkumu, který jsme letos provedli mezi českými a slovenskými motoristy, víme, že povědomí o usazeninách, které negativně ovlivňují fungování motoru, není tak vysoké. Ještě méně se ví o tom, že kvalitní palivo dokáže udržet motor v kondici, aby pracoval efektivněji, úsporněji a s nižšími emisemi. Budeme rádi, když si správnou péči o motor osvojí co nejvíce českých a slovenských motoristů,“ připomíná Jan Čapský, ředitel provozu čerpacích stanic Shell v České republice a na Slovensku. 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.