Dacia představila koncept Bigster – tohle SUV se má prodávat za cenu z nižšího segmentu

Foto: Dacia

Dacia do toho opravdu šlape. Koncept Bigster je robustní a prostorné vozidlo s délkou 4,6 m, které se má prodávat za ceny obvyklé u aut z nižšího segmentu. Kategorie vozů SUV by tak byla pro zákazníky mnohem dostupnější


Bigster Concept má ve svých genech silné hodnoty značky, které jí postupně umožnily vytvořit si silný vztah s komunitou svých zákazníků a fanoušků: jednoduchost, poctivost a autentičnost. Proporce Dacie Bigster Concept jsou zároveň současné a nadčasové. Na začátku evokují robustnost. Linie jsou jednoduché a konejšivé. Působí nadmíru autenticky. Vnější proporce jsou příslibem velkého vnitřního prostoru dosahující nejlepší úrovně ve své kategorii. Její světelný podpis ve tvaru Y se rozšiřuje ve stylu SUV, který je sebevědomý a asertivní.

Dacia Bigster Concept ztělesňuje vývoj značky. S dotykem svěžesti a smyslem pro outdoor. Dokazuje, že dostupnost není protikladem atraktivity. U Dacie jsme o tom přesvědčeni a toto vozidlo je toho důkazem
Alejandro Mesonero-Romanos, ředitel designu Dacie

Její tmavě zelená barva zvýrazňuje její dynamickou a dobrodružnou povahu; duch svobody, který je hluboce zakořeněný v samotné DNA značky. Bez potřeby všeho, co je umělé a nadbytečné, chromu nebo imitace hliníku nabízí Bigster Concept vše podstatné z autentického SUV s velkou možností výběru, jako je například použití hrubých recyklovaných plastů pro ochranné prvky. Vozidlo, které je průkopníkem v modelové paletě Dacia, by mohlo být vybaveno motory na alternativní a hybridní pohon díky své platformě umožňující značce být v zcela v souladu s očekáváními našich zákazníků a stejně tak s vývojem všech předpisů v této oblasti.

Ojetá Dacia Duster LPG – je levná, jezdí za 95 haléřů, ale v podstatě ji neseženete
Ojetá Dacia Sandero II (od 2012) – překvapivě dobrá ojetina

S vozidlem Bigster Concept se Dacia stává synonymem úniku s cílem umožnit zákazníkům zažít jedinečné, opravdové, a i ty zdánlivě obyčejné zážitky. Více než kdy předtím ztělesňuje Dacia tuto svobodu pohybu a symbolizuje promyšlený nákup zaměřený na skutečné potřeby zákazníků a jejich největší přání. Pořízení vozu Dacia se tak stává projektem, který má smysl. Značka Dacia má stále své opodstatnění a je ještě atraktivnější než kdykoliv předtím.

O DACII: Dacia je značkou skupiny Renault, přítomnou ve 44 zemích, zejména v Evropě a oblasti Středozemí. Vznikla v Rumunsku v roce 1968 a byla odkoupena skupinou Renault a znovu oživena v roce 2004 modelem Logan. Dacia nabízí vozidla s nejlepším poměrem cena-kvalita na trhu. Díky emblematickým modelům – Logan, Sandero a Duster – měla značka velké obchodní úspěchy. Dodnes prodala Dacia více než 7 milionů vozidel.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.