Číslovka 0,67 naznačuje u nového modelu Bugatti neskutečný výkon

Foto: Bugatti

Společnost Bugatti se připravuje na uvedení nového modelu a potvrdila datum jeho odhalení, které proběhne 28. října.


Francouzská značka hyper sportovních aut je obzvláště záhadná. Jedinou oficiální fotkou je pohled zezadu na některé zadní LED světla ve tvaru X, což je znak výrazně odlišný od Chironu nebo jeho souvisejících variant (jako je Divo). Druhá fotka byla zaslána do médií nedávno a ukazuje ještě méně. Je na ní totiž věta “Co kdyby…?, následovaná čísly „0,67“. Neexistují žádné jasné indície, co by to mohlo znamenat. Určitě se ale nejedná o zrychlení z nuly na sto za 0,67 vteřiny, tato rychlost se nezdá technicky možná. Je však pravděpodobné, že údajem může být poměr výkonu a hmotnosti nového vozu vyjádřený v kW/kg. Pro ilustraci, aby bylo možné dosáhnout hodnoty 0,67 kW/kg, muselo by auto s hmotností 2 000 kg mít výkon 1340 kW (necelých 1 800 koní). S tímto výkonem by se dalo spekulovat že nový model Bugatti bude prvním elektrickým modelem značky, jehož základem bude hnací soustava od chorvatské společnosti Rimac, které Volkswagen pravděpodobně plánuje Bugatti prodat.

Číslovka 0,67 naznačuje u nového modelu Bugatti neskutečný výkon

Buggati

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.