Tesla letos dosáhne plně autonomního řízení, říká Elon Musk

Foto: pixabay

Tesla podle ředitele Elona Muska dotáhne do konce roku 2022 Full Self-Driving (FSD), který je bezpečnější než lidské řízení. V následujících měsících společnost výrazně vylepší FSD a jeho další funkcionality.


Generální ředitel společnosti Tesla Elon Musk nedávno zmínil, že autonomie úrovně 4 by společnost mohla dosáhnout již v tomto roce. Musk řekl, že se společnost snaží být lepší než člověk, protože to je pro ně příliš nízký standard. Lidé jsou podle něj často roztěkaní, unavení nebo podléhají různým emocím. Tesla proto usiluje o vyšší standardy, což vyžaduje dlouhou a pečlivou práci. Podle zprávy Tesly za 4. čtvrtletí 2021 nyní FSD Beta používá téměř 60 000 vozidel v USA. Společnost jej neustále vylepšuje, což vedlo k tomu, že počet nehod na jednu míli klesá stále níž a níž, zatímco míra zlepšování je čím dál tím vyšší. Musk řekl, že během několika příštích měsíců dojde k několika významným vylepšením FSD, pravděpodobně mluví o jediné softwarové aktualizaci, která bude kombinovat město a dálnici, což se očekává ve FSD Beta V11. Nedávné zvýšení ceny FSD také naznačuje, že společnost je přesvědčena, že je již blízko k výraznému pokroku. Musk totiž řekl, že by byl šokován, kdyby Tesla letos nedosáhla plného samořízení. „Existuje několik velkých vylepšeních FSD, která přijdou v příštích měsících. Takže ano, byl bych šokován, kdybychom letos nedosáhli plně autonomního řízení“.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.