Tesla při čelní srážce zachránila život své majitelce

Foto: Tesla Ohio Club

Každou chvíli se objeví zprávy o špatné kvalitě vozidel Tesla, které se šíří v internetovém prostředí jako blesk. Toto však není jedna z těch zpráv.


Tesla není v současné době pouze předním výrobcem elektromobilů, ale je také nejdiskutovanější automobilkou v poslední době. Cokoli udělá, ať už je to dobré nebo špatné, má tendenci přerůst do globálního měřítka a generuje velmi rozdílné reakce z obou stran. Tentokrát se však jedná o pozitivní příběh. Majitelka modelu Tesla Model 3 vděčí za život jak svůj tak své přítelkyně právě svému autu, kterému vjel do cesty kamion, který jel v protisměru. Řidičkou Tesly byla Jen Dunlap, která říká, že je „šťastná, že je naživu“, a také se dostala z příšerné nehody pouze s lehkými zraněními. Podle informací zveřejněných na Twitteru řídila Jen Model 3 s kamarádkou na sedadle spolujezdce. Opilý řidič v kamionu jel v protisměru rychlostí 112,6 km/h a narazil do přední části Tesly. Jen utrpěla jen lehká zranění, zatímco spolujezdkyně vyžadovala hospitalizaci kvůli pozorování. Řidič kamionu byl zraněn, ale nebyl ve vážném stavu, což znamená, že byl po nehodě převezen na policii. Toto bylo totiž jeho druhé řízení pod vlivem alkoholu v tomto roce.

"Děkuji [Elonovi Muskovi] za stavbu nejbezpečnějších automobilů, které mně a mojí kamarádce umožnily při srážce přežít rychlost přesahující 110 km/h,”. Nejsou to jen prázdná slova: Model 3 má hodnocení pěti hvězdiček v nárazových testech NHTSA.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.