Nápad na intimní chvilky v autě může skončit pěkným malérem

Foto: Jiří Soukup

Hotely a penziony jsou stále zavřené, a tak možná mnoho dvojic při jízdě autem napadne zajet na nějaké odlehlé místo a zažít intimnosti ve voze. Tu a tam to ale může skončit úplně jinak, než by si aktéři přáli


Každý to asi nezažil, ale každý o tom určitě někdy přemýšlel. O čem? No přeci o sexu v autě. Současná doba tomu navíc hodně nahrává. Hotely a penzióny jsou zavřené, počasí ještě nějakému polehávání na prohřáté louce nepřeje a tak se naskýtá varianta hrátek v autě. Podle těch, co to již někdy zkusili, to jde snad v každém autě, malý Fiat 600 nevyjímaje. To ostatně potvrdil i Štěpán Šafránek v legendárních Básnících. Riziko takové akce se ale skrývá úplně někde jinde, a dvojici v autě to většinou dojde až když je pozdě. Sám jsem se do takové situace dostal.

Rizikem hrátek v přírodě je současné počasí. Zemina je nasáklá vodou, v noci ještě trochu mrzne, přes den je nad nulou a svítí sluníčko. Co to udělá s lesní cestou, ví každý lesník, řidiče z města to ale možná v daný okamžik nenapadne. Alespoň ne ve chvíli, kdy na takovou cestu vjede. Lesní cesty totiž většinou na svém začátku vypadají poměrně sjízdně, ale čím více se jede dál, tím více hrozí riziko, že cesta bude podmáčená a rozbahněná. Rozjeté auto do takového místa většinou bez problémů zajede, jenže jakmile řidič zastaví je zle.

Auto zůstane stát v několikacentimetrové vrstvě bahna a pohyby uvnitř vozu jej často posunou ještě o nějaký ten milimetr až centimetr níže, v tom horším případě pak může auto třeba sklouznout z hrany polní cesty do rozmáčeného žlabu plného bahna. Rozjet se potom z takového místa je skoro nemožné. Co teď? Jestliže zrovna nesedíte ve voze 4x4, budete mít na pár minut a možná i hodin o zábavu postaráno. Nikdo vás z bláta nevytáhne, partnerka auto určitě nevytlačí, navíc se začíná stmívat a padat déšť se sněhem. Romantika je pryč, nastoupit musí pragmatické přemýšlení a alespoň nějaké řidičské schopnosti.

Zapomeňte na rady dát pod kolo gumový kobereček z auta. Jakmile se guma navlhčí, je kluzká jako led a rozhodně vám nepomůže. Také zapomeňte na to, že ze situace vyváznete čistí a že vaše boty budou ještě někdy k použití. Nebudou. K vyjetí ze zabahněné lesní cesty pomohou větve, které dejte nejen pod poháněná kola, ale zkuste s nimi pokrýt co nejdelší úsek zabahněné části cesty. Podívejte se, jestli není po pár metrech možnost alespoň jednou stranou vozu jet po zpevněném povrchu.

Někdy se také vyplatí pokusit se rozjet na opačnou stranu, než je výjezd z lesa. To ale pouze v tom případě, že tím směrem je cesta pevná a nerozbahněná. Následně můžete zkusit s rozjetým autem rozbahněný úsek projet. Ale pozor, s rychlostí to nesmíte přehnat. Mohli byste poškodit auto, případně na kluzkém podkladu sklouznout do ještě větší prohlubně.

Ten pocit, když skoro po hodině s autem vyjedete na pevný úsek lesní cesty, je nepopsatelný. Stejně tak jako ten, když na konci této cesty lesníci v mezičase zavřeli závoru, která byla otevřená, a které jste si při vjezdu do lesa vůbec nevšimli. Ale to už je zase na jiný příběh.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.