Na tohle ojeté BMW za cenu nového Superbu nemá ani Ferrari nebo Lambo

Foto: Pixabay

Na jednom z největších inzertních portálů se objevilo poměrně raritní BMW M5 F10 z roku 2013. Prodejce v inzerátu uvádí nájezd 85 tisíc kilometrů, výkon auta 800 koní a cenovku, kterou má třeba nový Superb v „plné palbě“.


Podle kolegů z německého Autobildu je však potřeba, aby se případný zájemce o vůz měl na pozoru. Inzerát není napsán gramaticky zrovna správně a také některé údaje, především ten o ceně bodykitu, nejsou pravděpodobně správně. Prodejce totiž uvádí, že body kit stál 56 tisíc euro, nicméně body kit Mi5Sion je na webových stránkách Hamann nabízen za 15 184,40 eur.

Body kit firmy Hamann, který se nazývá „Mi5Sion“, se skládá z upraveného předního a zadního nárazníku, prahu, spojleru střechy a kufru, dále zadního difuzoru a širších blatníků včetně upevnění dveří a kapoty s ventilačními otvory. Všechny části jsou vyrobeny z uhlíku a dodávají modelu M5 extrémně bojovný vzhled. V neposlední řadě k tomu přispívají také kryty světlometů LED pro denní svícení a matný černý lak. V mohutných podbězích kol se potom otáčejí černé hliníkové ráfky od HRE.

V interiéru přichází tohle vytuněné BMW s kompletním koženým interiérem v několika odstínech modré. Sedadla, výplně dveří a středová konzola byly potaženy kůží a prošity různými dekorativními barvami. Kromě toho je tu ještě multimediální výbava na zadních sedadlech. Tedy především displej s televizním příjmem a prostorovým zvukem zvukového systémem Bang & Olufsen se 16 reproduktory. Jediné, co asi Evropana v interiéru příliš nepotěší, je volant na pravé straně.

Naopak milovníky silných auto potěší motor pod kapotou. Jde o 4,4litrový osmiválec M8 M5 s výkonem 560 koní a točivým momentem 680 Nm. Výkon byl ale tuningem od JM-Import zvýšen na brutálních 800 koní, který je přenášen na zadní kola. Výkony nejsou v inzerátu uvedeny, ale dá se předpokládat, že tohle BMW zrychlí z nuly na sto v čase pod 4 sekundy a maximální rychlost překročí magickou číslovku 300.

Tak co, tahle ojetina nebo nový Superb v "plné palbě"? Napište nám do diskuze.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.