Asociace autobazarů APPAA hledá muže, kterého v jeho voze přejel ruský obrněný vůz. Má pro něj nové auto

Foto: Pixabay

Asociace autobazarů APPAA hledá muže, kterého v jeho voze na předměstí Kyjeva přejel ruský obrněný vůz. Má pro něj nové auto. Děsivé video z rezidenční čtvrti Obolon nedaleko Kyjeva obletělo celý svět


Desítky miliónů lidí téměř v přímém přenosu viděly, s jakou agresivitou a bezohledností se chovají ruské okupační jednotky na území Ukrajiny. „Po shlédnutí videa, na kterém je vidět, jak ruské bojové vozidlo úmyslně rozdrtilo automobil se starším řidičem uvnitř, jsme se rozhodli, že se pokusíme tohoto muže vyhledat a zajistit mu auto jiné. Oslovili jsme proto ukrajinskou ambasádu a různé humanitární organizace, zda by nám s hledáním muže, který jako zázrakem atak ruského vojenského vozidla přežil, pomohly najít. Tento silný příběh oslovil nejenom mě, ale i řadu dalších prodejců, kteří slibují finanční pomoc.“ říká Petr Přikryl, předseda Asociace APPAA.

Asociace by tak moc chtěla, prostřednictvím některého ze svých členů předat tomuto poškozenému náhradní vozidlo a vyjádřit tak svoji účast s děním, které se v těchto dnech na Ukrajině odehrává. „Myslíme si, že být v současné Ukrajině mobilní je velmi klíčové. Třeba tak pomůžeme dotyčnému řidiči a jeho rodině odjet z Ukrajiny nebo se alespoň přesunout na jiné místo“, vysvětluje Přikryl, co vedlo Asociaci k takovému rozhodnutí. Přikryl zároveň vyzývá širokou veřejnost z řad ukrajinských uprchlíků, kteří se dostali v bezpečí na území České republiky, zda nemohou s hledáním dotyčného muže pomoci.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.