Chtěl vynadat řidiči, který blokoval silnici, od jeho auta ale odešel s brekem

Foto: Pixabay

Agresivita na silnicích stoupá. Není bohužel nic zvláštního, když jeden řidič vynadá tomu druhému, nebo se ho dokonce snaží inzultovat. To asi chtěl udělat i řidič v pražských Stodůlkách. Od auta druhého řidiče ale odešel s brekem


Kdysi jsme na našem webu psali o agresivním řidiči, který si na pražských Vinohradech vynucoval přednost, chtěl se dokonce prát, ale ve finále skončil po knockoutu potupně na zemi. Agresivita na našich silnicích bohužel stoupá. O tom nakonec svědčí i příběh našeho čtenáře, trenéra kickboxu, který nám popsal svoji zkušenost s neurvalým taxikářem. Ten si naštěstí pro něj fyzickou konfrontaci nakonec rozmyslel a zacouval zpět do svého taxíku.

Ten chlápek mě naprosto odzbrojil. Stydím se za svoje chování dodnes, a to už jsou to skoro dva roky
Pavel; řidič, Praha

Někdy ale podobné situace končí velmi překvapivě. Jako třeba příběh z pražských Stodůlek. Podělil se o něj s námi náš čtenář Pavel, který si ale přál zůstat v anonymitě. Příběh se měl stát již před dvěma lety, ale Pavlovi zůstal v mysli dodnes. Pavel se údajně po této historce změnil z nervózního řidiče na kliďase, který za volantem žádné nepříjemné situace již příliš nehrotí. A o co tenkrát šlo?

Jel jsem z práce domů přes Prahu už skoro devadesát minut,“ popisuje situaci Pavel a pokračuje: „Na sídlišti, v pražských Stodůlkách, kde jsem tehdy bydlel, jsou úzké uličky, navíc všude parkují auta, takže dvě se vedle sebe nevejdou. Přede mnou stálo auto, mělo puštěný blinkr, jako že chce parkovat, ale jen tak popojíždělo metr dopředu, metr dozadu. A pořád dokola, snad tři minuty, pak už jsem vystoupil“.

Pavel chtěl podle svých slov řidiče „seřvat“ cože to tam nacvičuje a proč blokuje silnici, jenže podle svých slov ho zmatkující řidič dokonale odzbrojil. „Zaklepal jsem mu na okno a vynadal jsem mu, že by měl jít zpátky do autoškoly, jestli neumí zaparkovat do mezery pro autobus. Jenže to jsem neměl dělat“, říká Pavel. Za volantem totiž seděl tělesně postižený člověk, který se Pavlovi velmi slušně omluvil, že neumí parkovat a požádal ho, jestli by mu s parkováním nepomohl.

„Hanbou bych se propadl," vzpomíná Pavel a pokračuje: „Auto jsem mu samozřejmě pomohl zaparkovat, omluvil jsem se mu, ale za volant jsem si sedl se slzami v očích. Pán mi ještě strašně děkoval, že jsem mu zaparkoval. No co vám mám povídat, choval jsem se jako hulvát a byl jsem tehdy strašně rád, že se mnou v autě neseděly moje děti. To bych snad šel domů kanálem“.

Zažili jste někdy podobnou situaci? Napište nám do diskuze

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.