Hyundai Bayon se chystá do prodeje. Zaujmout chce unikátním designem

Foto: Hyundai

Společnost Hyundai Motor zveřejnila další fotografie zcela nového modelu Bayon, crossoveru segmentu B. Podle prvních obrázků se zdá, že design vozu bude skutečně ojedinělý.


. Řada snímků pořízených za slabého osvětlení odhaluje ladný design široké karoserie s čistým high-tech vzhledem. Společnost navíc potvrdila, že Bayon bude nejnovějším ztělesněním „smyslné sportovnosti“, její designové identity, kombinující mimořádný emocionální náboj s inovativními designovými řešeními.

Šířku vozu umocňuje pás otvorů pro přívod vzduchu v celé šířce přídě vozidla ve spojení s širokými a nízkými světly pro denní svícení. Výrazná maska chladiče se ve spodní části rozšiřuje, a přispívá tak k dojmu mimořádné stability. Hlavní světlomety jsou od světel pro denní svícení odděleny. Výsledkem je jedinečné uspořádání čelní partie, která spolu s osvětlením dodává vozu osobitý a originální vzhled.

Záď vozidla zdobí šípovitá brzdová světla vzájemně propojená tenkou červenou linií. Zadní svítilny umístěné na okraji karoserie zesilují vizuální dojem šířky. Tím ještě více vyniká nezaměnitelné celkové vzezření zadní partie.

Zcela nový model Bayon se začne v Evropě prodávat v první polovině roku 2021. Více informací bude zveřejněno v nadcházejících týdnech.

Hyundai Bayon se chystá do prodeje. Zaujmout chce unikátním designem

Hyundai

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.