Majitelka Tesly Model 3 zjistila, že jí byl dodán vůz bez brzdové destičky

Foto: Pixabay

Takhle to může dopadnout, když se servis auta řeší přes video. Technik nemusí závadu rozpoznat a majitel tak může s autem zažít perné chvilky. Podobnou zkušenost popsala majitelka Tesla Model 3


Majitelka Tesly Model 3 Performance, April Gillmorová, podobnou zkušenost zažila. Na autě ji totiž chybělo něco velmi zásadního – brzdová destička. Gillmorová převzala 19. prosince své nové auto. Během jízdy si však všimla znepokojivého zvuku od zadního kola na straně řidiče. Následující den nahlásila problém společnosti Tesla, která jí řekla, že dříve než za tři týdny nejsou  žádné volné termíny pro servisní kontrolu k dispozici. Nicméně fyzická kontrola se ani tak neměla uskutečnit a Tesla požádala o video hlášeného problému. 

Neměla jsem ponětí, že Tesla takto zacházela se svými zákazníky již v minulosti
April Gillmorová; Majitelka Tesla Model 3 

Technici Tesly však na videu nezaznamenali žádný problém. Ale protože se hluk zhoršil, navštívila Gillmorová nezávislou místní prodejnu Tesla, kde technik sundal kolo aby zjistil, že chybí vnitřní brzdová destička. Tento technik také následně konstatoval, že auto pravděpodobně potřebuje již nejen brzdovou destičku, ale také nový rotor a brzdový třmen. 

Vzhledem k tomu, že zmíněné auto bylo v servisu o vánočních svátcích, neměla majitelka možnost se nějakým způsobem k závadě vyjádřit, a to až do 27. prosince, kdy jí bylo řečeno, že díly jsou na objednávku a že její auto by mělo být připraveno 31. prosince. Toho dne byl předpokládaný termín opravy vozu posunut na 7. ledna, kdy jí bylo řečeno, že díly stále nejsou k dispozici, a že v důsledku toho je oprava jejího auta odložena až na 14. ledna. "Absolutně nedůvěřuji značce Tesla. Nejen, že mi dodali auto, které nebylo bezpečné pro řízení, ale také mě odpálkovali kvůli hluku, který auto vydávalo. Neměla jsem ponětí, že Tesla takto zacházela se svými zákazníky před touto zkušeností.“ zakončuje Gilmmorová.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.