Muž našel po sedmnácti letech svoje ukradené Camaro z roku 1968. Dostal k němu motor

Foto: favcars

V roce 2003 mu z autoopravny odcizili Chevrolet Camaro. Teď ho kuriozním způsobem našel a tvrdí, že auto je ještě v lepším stavu, než před sedmnácti lety, kdy o něj přišel.


Chevrolet Camaro z roku 1968 vlastnil Tommy Cook, kterému bylo v roce 2003 odcizeno. Zajímavé bylo to, že zloději auto odcizili z autoopravny v okamžiku, kdy z něj byl vymontován motor. Zloději tedy museli auto odtáhnout na přívěsu a navíc do něj namontovat nový motor, aby auto bylo vůbec prodejné. Tommy Cook se ale naděje, že se se svým vozem ještě někdy setká, nevzdal. A štěstí mu přálo.

Ojetý Chevrolet Corvette C6 - když chcete levný supersport

Při požadavku na prověření jiného Camara na prodej si Cook všiml dalšího auta v zelené barvě u kterého se ale ukázalo, že jeho původní lak byl jasně oranžový. Přesně jako Cookovo ukradené auto. Navíc si všiml, že auto má speciální a ne příliš obvyklé držáky pro zadní sklopná dedadla. Po kontrole VIN, které se někdo snažil pozměnit, zjistil, že se jedná o jeho původní vůz. Ihned tedy povolal policii, která vozidlo nejdříve zabavila a následně vrátila panu Cookovi.

Ukázalo se ale, že původní majitel odcizeného Camara byl nevinný a stal se obětí podvodu. Přitom byl již jeho čtvrtým majitelem od doby, co bylo odcizeno. Vše má tedy dobrý konec a jeden bonus navíc. Do vozu byl nainstalován nový osmiválcový motor 5,8 litrů a podle Cooka je tak auto nyní v mnohem lepší kondici, než když mu bylo odcizeno

Muž našel po sedmnácti letech svoje ukradené Camaro z roku 1968. Dostal k němu motor

favcars

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.