Nehoda Rolls Royce a Lamborghini Urus – škoda ve výši až třiceti Octávií

Foto: youtube K Kuno

Když neubrzdíš Rollse a podíváš se do kufru Lamborghini Urus, nebudou tě v pojišťovně mít moc rádi. Škoda totiž může dosáhnout až na deset miliónů korun, v případě totální škody pak i na dvojnásobek.


Foto: youtube K KunoNeuvěřitelná nehoda se stala v jednom britském městečku, kde řidič bílého Rolls Royce nedával pozor a narazil do před ním jedoucího Lamborghini Urus. I když oba vozy jely relativně nízkou rychlostí, škoda na vozidlech dosáhne pravděpodobně částky blížící se deseti miliónům korun. Především poškození přední části vozu Rolls Royce se zdá být fatální. Je to ale zároveň trochu překvapení. U tak mohutného vozu se takto masivní poškození v nízké rychlosti asi nepředpokládá. Urus je na první pohled téměř nedotčen, nicméně je více než pravděpodobné, že bude mít poškozenou i zadní nápravu, což vzhledem k sofistikovanému pohonu 4x4 bude servisně a finančně docela náročná oprava. Pojišťovna řidiče Rolls Royce tak určitě nebude příliš ráda, plnění totiž bude určitě vysoké. Cena modelu Lamborghini Urus se v České republice pohybuje od cca sedmi do dvanácti miliónů. Ojetý Rolls Royce Ghost pak pořídíte nejméně za pět miliónů korun. V případě totální škody by se pak v případě maximálního plnění mohla pojistná částka vyšplhat až na sumu 17 miliónů korun. Za to by se dalo pořídit přibližně třicet hezky vybavených Octávií.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.