Automobilová honička v Praze skončila zablokováním vozu a namířenou zbraní na jeho řidiče

Foto: Městská policie hl. m. Prahy

Cizinec ve stříbrném Audi ujížděl v Praze hlídce Městské policie, přičemž nerespektoval dopravní značení, projížděl jednosměrkami v opačném směru, červená na semaforu po něj rozhodně nebyla zeď. Ke slovu tak musela přijít namířená zbraň.


Snad jen zázrakem nebyl nikdo zraněn a nedošlo k žádným škodám na majetku. Hlídky městské policie pronásledovaly muže, který na přechodu ohrozil ženu, a pak před strážníky začal ujíždět. Když hlídka Astra 140 projížděla Klimentskou ulicí, všimla si osobního auta Audi, které porušilo dopravní značku zákaz vjezdu všech motorových vozidel a vjelo do Barvířské ulice. Při tom ohrozilo ženu, která přecházela po přechodu pro chodce. Ta naštěstí stačila před vozidlem uskočit. Hlídka se okamžitě pomocí majáků a nápisů STOP pokusila řidiče vozidla zastavit. Řidič ale zvýšil rychlost a začal před strážníky ujíždět. Začalo nebezpečné pronásledování centrem města, kdy řidič ujíždějícího Audi nerespektoval dopravní značení, projížděl zákazy, nezastavil ho ani červený signál na semaforu. Svou zběsilou jízdou ohrožoval nejen další řidiče, ale také chodce. Člen posádky Astra 140 informoval po vysílačce další autohlídky. Strážníci divokou jízdu ukončili v Revoluční ulici, kdy řidiči služebními vozidly znemožnili další jízdu. Pod hrozbou namířené zbraně pak muž vystoupil z auta. Protože hrozilo, že uteče, byla mu nasazena pouta. Orientační dechové zkoušce, která vyšla negativní, se 40letý cizinec podrobil, test na drogy však odmítl. Muž byl následně předán hlídce Policie ČR k dalšímu opatření.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.