Prezidentský Superb předvedl při jízdě na Vítkov parádní skok

Foto: Facebok TMBK; ČT24

Při cestě na Vítkov se řidiči prezidentského Superbu stala nepříjemná situace. Kdo někdy jel na pražský Vítkov, tuhle past na řidiče asi zná. Tenhle řidič ji ale očividně neznal a poslal prezidentské auto do vzduchu.


Pražské silnice jsou plné nástrah a pravidelně obsazují první místa v hitparádách nejhorších silnic v republice. Takovou ulici U Seřadiště zná asi opravdu každý, kdo kdy jel z Vršovic do Michle. Podobných záludností je ale v Praze více. Přesvědčil se o tom i řidič prezidentského Superbu, který vezl prezidenta Zemana v den výročí vzniku Československa na pražský Vítkov. Terénní nerovnost, které si řidič nevšiml, vyhodila přední kola téměř do vzduchu. Vzhledem k tomu, že prezident rád sedává na předním sedadle vedle řidiče, musela být pro něj situace opravdu nepříjemná. Vše ale dobře dopadlo a ke zranění nedošlo. Otázkou tak zůstává, jestli by na cesty prezidentské kolony po Praze nabyly vhodnější vozy SUV se vzduchovým pérováním. Ty sice domácí automobilka zatím nevyrábí, nicméně například Kodiaq s adaptivními tlumiči by podobný výlet nad silnici zvládl pravděpodobně s větším klidem.

Test staršího vládního Superbu si můžete přečíst zde:Testujeme bývalé služební vozidlo Pražského hradu - ojetou Škodu Superb 3,6 V6

 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.