Revolučni design Hyundai Tucson zastíní i Škodu Enyaq

Foto: Hyundai

Nový Hyundai Tucson je téměř tady. Společnost Hyundai nám na autosalonu v Los Angeles v roce 2019 představila ukázku nového Tucsonu s konceptem Vision T a podle toho, co zde můžeme vidět, se Tucson 2022 nebude od konceptu příliš lišit.


Automobilka Hyundai zveřejnila ukázkové fotografie modelu Tucson 2022, který bude oficiálně debutovat 14. září. Celkový design exteriéru je nazván Parametric Dynamics a má připomínat drahokamy. Na přední masce je nová mřížka Tucsonu, která je podobná modelu Vision T s úhlovým vzorem a integrovanými světlomety, které Hyundai nazývá Parametric Hidden Lights. Světlomety by tedy měly být vidět až ve chvíli, kdy nastartujete auto a rozsvítí se. Čtvrtá generace Tucsonu je větší a širší než jeho předchůdce, má dlouhou kapotu, krátké převisy a natažený rozvor, což jí dodává trošku „kupé“ vzhled. Podle dostupných informacích by měla Hyundai nabídnout Tucson ve verzích s dlouhým a krátkým rozvorem. Nový interiér nazvali designéři Interspace a nabídne například sníženou polohu displeje přístrojového panelu, u kterého došlo k odstranění jeho krytu.

Premiéra verze 2022 Hyundai Tucson bude debutovat 14. září v 19:30 Východního času, tzn. 13:30 času v České republice.

Revolučni design Hyundai Tucson zastíní i Škodu Enyaq

Hyundai

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.