Řidič taxi převážel v Praze kromě zákazníka i větší množství kokainu a pervitinu

Foto: pymnts.com

Nic netušící zákazník svým chováním upozornil na řidiče vozidla taxi, který byl pod vlivem drog a ve vozidle převážel větší množství omamných a psychotropních látek.


Policisté z pohotovostní motorizované jednotky zastavili v sobotu, krátce po třetí hodině ranní v Michelské ulici v Praze 4, vozidlo označené jako TAXI. Na samotný vůz policisty upozornil zákazník, který si TAXI zavolal, jelikož se před projíždějící policejní hlídkou schovával a následně rychle nastoupil do auta. Při samotné silniční kontrole policisté zjistili, že řidič je pod vlivem drog a to konkrétně pod vlivem pervitinu a kokainu. Následně bylo prohlídkou vozidla zjištěno, že se ve vozidle nacházejí omamné a psychotropní látky, a to konkrétně větší množství látky kokain, pervitinu a marihuany.  Z tohoto důvodu si „péjáci“ na místo zavolali kriminalistu z Prahy IV, který se zabývá drogovou problematikou. Ten si místo a nalezené drogy převzal. Osmačtyřicetiletý muž byl omezen na osobní svobodě a následně převezen na policejní služebnu, kde si vyslechl podezření ze spáchání trestného činu přechovávání omamné a psychotropní látky a jedu, za což mu v případě odsouzení hrozí až dva roky za mřížemi. Dále je muž podezřelý i z přestupku na úseku dopravy, jelikož řídil pod vlivem drog. Po vyhodnocení biologického materiálu může být muž podezřelý  i ze spáchání trestného činu řízení pod vlivem návykové látky.

 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.