Řidiče na Národní obestoupil dav demonstrantů. Byl jsem bez šance, říká

Foto: Marek Kočanda

Řidiči v okolí Národní třídy v Praze zažívali ve středu večer těžké chvilky. Dav demonstrantů totiž postupoval po nábřeží za plného provozu. Policie tak měla plné ruce práce.


Foto: Marek KočandaNárodní třída v Praze byla sice ve středu 17. listopadu pro dopravu uzavřena nicméně nábřeží podél Vltavy nikoliv. Dlouhé kolony aut se jenom pomalu posunovaly z obou směrů směrem ke křižovatce u Národního divadla, aby pak dále pokračovaly do centra, směrem na Smíchov nebo do Bráníku. A právě z tohoto směru krátce po sedmnácté hodině dorazil na totálně ucpanou křižovatku dav asi dvou tisíc demonstrantů, kteří směřovali na Národní třídu. Dav byl sice doprovázen kordonem policistů, kteří se jej snažili udržet v uzavřeném jízdním pruhu směrem do centra, přesto se mnoho demonstrujících snažilo pochod urychlit a kličkovali mezi vozy v protisměru.„Najednou se proti mně vyvalilo asi sto lidí a z obou stran postupovali podél mého vozu,“ líčí osobní zážitky řidič vozu, který na nábřeží uvízl. „Byl jsem totálně bez šance, lidé se otírali o auto, ohnuli zrcátka, tyčí od vlajky udělali škrábanec na dveřích, prostě totální chaos,“ vypráví řidič, který měl celou dobu zapnutou palubní kameru a situaci tak detailně zaznamenal. Ovšem jestli se obrátí se škodou na pojišťovnu, neví. „Škoda je nízká, navíc nevím, kdo to udělal, takže bych stejně platil spoluúčast. Lak nechám rozleštit, a upadlé zrcátko snad půjde opravit svépomocí,“ uzavírá řidič.

Snažil se ujet policistům a jako omluvu uvedl, že nemá řidičák a užívá pervitin
Policie hledá agresivního řidiče stříbrné škody Rapid
Řidič Fabie blokoval houkající vozidlo hasičů – měl štěstí, že ho nezbili

Podobné situace jsou vždy ošemetné a odborníci proto doporučují, když už se řidič do takové nepříjemné situace dostane, ihned sklopit vnější zpětná zrcátka, zatáhnout anténu, zapnout všechny čtyři blinkry a raději se v autě i zamknout. Pochopitelně, když bude mít zadokumentováno, kdo případně jeho vůz poškodil, výrazně to pomůže při řešení případné pojistné události,

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.