Rvačka dvou řidičů v Praze o přednost v jízdě skončila pro agresora potupným knockoutem

Foto: Pixabay

Náhodný svědek natočil v Praze palubní kamerou neuvěřitelnou bitku, kterou vyvolal řidič vynucující si neoprávněně přednost v jízdě. Řidiče, který ho nechtěl pustit, chtěl dokonce zbít, nakonec ale sám skončil potupně na zemi.


Po shlédnutí videa, které nelze kvůli GDPR zveřejnit, leda bychom pracně rozostřili obličeje i poznávací značky, si klademe otázku, jestli by neměly být povinné psychotesty i pro běžné řidiče, nejen ty z povolání. Agresivita na českých silnicích totiž neustále roste a někdy to na nich vypadá, jako na těch ruských, ze kterých je snad každý den na internetu nějaké děsivé video. Nedávno jsme psali o rvačce u dobíjecí stanice před Lidlem, dnes tu máme bitku z pražské Francouzské ulice.

Byl jako smyslů zbavený. Udělal chybu, kvůli které se mohli nabourat, a místo aby se omluvil, tak se ještě chtěl prát
Karel Pech; autor videa

Incident se sice udál již před delší dobou, ale stojí za to se zamyslet nad tím, jak jsou někteří řidiči agresivní a kvůli čemu všemu jsou ochotni vystoupit z auta a fyzicky napadnout ostatní. O co tedy v tomto případě šlo?  Situace se odehrála na výjezdu ze Slovenské ulice do Francouzské na pražských Vinohradech. Je to místo, kde se během hodiny odehraje klidně i třicet dopravních přestupků. Ty mají společného jmenovatele: nerespektování přikázaného směru vpravo.

Mnoho aut totiž jede rovně nebo dokonce odbočuje doleva, což je v daném místě skutečně nebezpečné. Není proto výjimkou, že dochází k nebezpečným situacím s vozy nebo tramvajemi, které přijíždějí právě z levé strany. Taková situace se stala i před nějakým časem, kdy řidič Fordu Focus kombi poměrně agresivně vjížděl z vedlejší Slovenské ulice na hlavní Francouzskou.

Protože se mu to ale delší dobu nedařilo, vjel nebezpečně přímo před projíždějící Peugeot. Jeho řidič na poslední chvíli zastavil a na Focus troubil. Řidič z Focusu se však místo omluvy a rychlého opuštění křižovatky rozhodl, že dá mladému řidiči Peugeotu „za vyučenou“. Vystoupil tedy z vozu a chtěl mladíka inzultovat. Ten si to však nenechal líbit a několika obrannými údery srazil agresora k zemi. Dopadlo to tedy podobně jako v situaci, kdy se chtěl agresivní taxikář prát s trenérem kickboxu. Obtloustlý řidič Focusu potupně nasedl do svého auta a odjel. Bez omluvy a s nadávkami, které vykřikoval ze staženého okénka ještě do půlky Francouzské ulice.

Setkali jste se někdy s agresivním řidičem, který vás fyzicky napadl? Napište nám do diskuze

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.