Škoda zahajuje rok 2024 partnerstvím s Chelsea Women's

Foto: Škoda Auto

Chelsea Women je nejúspěšnějším klubem FA Barclays Women's Super League. Značka Škoda tak v ženském fotbale dále rozšiřuje její angažovanost v ženském sportu.


Obě značky budou úzce spolupracovat a partnerství bude viditelné při všech aktivitách Chelsea na hřišti i mimo něj. Značka Škoda se také objeví na reklamních plochách na hřištích Stamford Bridge a Kingsmeadow, kde tým Chelsea hraje své zápasy. Hráčky a zaměstnanci týmu budou mít na tréninkovém hřišti k dispozici elektrické modely automobilky. A to jak SUV, tak i Coupé Škoda Enyaq.

Ženský fotbal

Toto partnerství představuje první vstup značky do ženského fotbalu. Tento sport se v posledních letech velmi rozvíjí, čemuž napomáhají jak dobré výkonů klubů, tak také anglického národního týmu, který se dostal do finále mistrovství světa ve fotbale žen 2023. Škoda však není v podporování sportů žádný nováček. V minulosti již podpořila profesionální ženskou cyklistiku prostřednictvím partnerství s cyklistickými závody, jako je například slavná Tour de France Femmes. Škoda také spustila tzv. Cycling Academy ve spolupráci s nejúspěšnější britskou paralympioničkou Dame Sarah Storey.

Zarah Al-Kudcy, obchodní ředitelka Chelsea Women's, řekla: "Škoda projevuje nadšení pro náš ženský tým od chvíle, kdy jsme se s nimi poprvé setkali. Dokonale se shodují s hodnotami našeho týmu a já se těším na to, až se partnerství naplní a my budeme pokračovat v posouvání hranic našich značek. Kirsten Staggová, vedoucí marketingu Škoda UK, uvedla, že se jedná o velmi důležitý krok: "Škoda je hrdá na partnerství s organizací Chelsea Women, která je skutečným průkopníkem“.

Ženský fotbal v Anglii

V říjnu roku 2020 byla zahájena nová strategie s názvem „Inspirující a pozitivní změna“. Mezi jejími osmi cíli vyniká jeden - umožnit všem školou povinným dívkám stejný přístup k fotbalu jako chlapcům, ať už ve škole, nebo v klubech.

Mediální pokrytí se postupně zvětšovalo a obecný zájem o hru nikdy nebyl vyšší. Domácí vítězství ve Wembley na UEFA Women's EURO 2022 přineslo kromě obrovského úspěchu na hřišti více než 400 000 nových příležitostí pro dívky a ženy, které se mohly zapojit do fotbalových aktivit na základní úrovni.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.