Majitelé Polestaru 2 hlásí závažnou chybu, kvůli které nemohou jezdit

Foto: CarUp

Řada vlastníků Polestaru 2 hlásí problém se svým elektrickým vozidlem, který vede k tomu, že automobil přestane zcela fungovat a je nutná návštěva servisu.


Polestar začal dodávat model “2” vlastníkům z Evropy v posledních měsících, a přestože mnoho novinářů je ohromeno tím, co švédská automobilka dokázala vyrobit, desítky majitelů údajně zažívají vážné problémy. Patří sem noví majitelé ze Švédska, Norska, Nizozemska a Francie. Švédský web Carup uvádí, že majitelé hlásí poruchu hnacího systému, který brání v jízdě, což nutí majitele, aby si nechali odtáhnout své elektromobily do místních servisů. Jeden majitel jménem Tobias Åkeblom ze švédské Lulei tvrdí, že jeho Polestar 2 se porouchal hned po jeho koupi. Švédskému webu sdělil, že jeho auto je v servisu více než 30 dní. Podle neoficiálních zdrojů se předpokládá, že některé problémy, s nimiž se majitelé setkávají, se týkají 12voltové baterie vozidla a celkem více než 30 majitelů hlásí stejný problém. Majitelé Polestaru 2, kteří byli nuceni odvézt svá auta do servisu, uvádějí, že jim byly během provádění oprav poskytnuty půjčené vozy.

Carup se obrátil na tiskového manažera Polestaru Brenta Ellise a bylo mu řečeno, že problém s 12 volty nemá vliv na všechny dodané modely Polestar 2.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.