Byla představena luxusní edice Defenderu. Jenom spz stojí víc než nová Octavia.

Foto: Kahn Automobiles

Společnost Chelsea Truck Company odhalila edici Defender Vesuvius: agresivně stylizovaný oranžovo-černý motiv nového SUV Land Rover.


Edice Defender Vesuvius vytvořená tuningovou společnosti Kahn Automobiles je nyní k dispozici k objednání od 66 999 GBP cca 2 miliony korun a je určena pro řidiče, kteří se chtějí co nejvíce odlišit a chtějí být vidět. Od standardního vozu je odlišen řadou designových prvků na míru. Standardně je exteriér černý s oranžovými detaily, ale tyto barvy si mohou zákazníci přizpůsobit podle sebe. Uvnitř jsou upravená sportovní černá sedadla Defender doplněná oranžovými područkami. Stejně jako u exteriéru je však možné tyto barvy změnit na zakázku, aby si zákazníci mohli modelovat interiér tak jak budou chtít. Project Khan také přidává leskle černou větrací mřížku a spoiler nárazníku. Zákazníci mohou přidat další funkce prostřednictvím upgrade balíčků, jako je Black Pack, který se hlavně dotkne přední masky a zadního nárazníku. Verze Vesuvius Edition také dostává charakteristické 22palcová kola Black Kahn RS. Edice Defender Vesuvius Edition je k dispozici s nejvýkonnějším benzínovým motorem P300, který používá standardní Defender, který poskytuje osmistupňovou automatickou převodovkou výkon 296 koní a pohon všech kol.

A pokud bude zákazník chtít, může si zakoupit poznávací značku “1 DBT”, která ho ale bude stát 23 000 GBP což je necelých 690 tisíc korun. To je víc než nová Škoda Octavia ve výbavě Style. No neberte to...

Byla představena luxusní edice Defenderu. Jenom spz stojí víc než nová Octavia.

Kahn Automobiles

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.