Netflix připravuje miniseriál o legendě Formule 1 Ayrtonovi Sennovi

Foto: caranddriver.com

Série bude sledovat život Ayrtona Senny od zahájení závodní kariéry této ikony Formule 1 až do jeho tragické smrti v Imole v roce 1994. Série by měla mít osm dílů a vysílat by se měla od roku 2022.


Seriál by měl reflektovat Sennovu osobnost, rodinné vztahy a samozřejmě také celou jeho kariéru v šampionátu Formule 1. První díl nás proto zavede k debutu tohoto jezdece ve Formuli 1, další díly nás následně provedou jeho životem v Anglii a série skončí tragickou smrtí tohoto fenomenálního jezdce a trojnásobného šampióna během Velké ceny San Marína v Imole, kam se shodou okolností po 14 letech šampionát vrací. Všechny díly se natáčely na zajímavýách místech, která mají souvislost s životem Ayrtona Senny a to včetně přístupu do soukromí do Sennovy rodiny. 

„Je velmi zvláštní si připustit, že vyprávíme příběh, který o něm ví jen pár lidí,“ uvedla ve svém prohlášení Viviane Senna, Ayrtonova sestra. „Rodina Senna se zavázala, že z tohoto projektu udělá něco zcela jedinečného a bezprecedentního. A naším partnerem nebude nikdo lepší než Netflix, který má globální dosah,“ dodala. 

Nová, dosud nepojmenovaná minisérie navazuje na úspěch dokumentu z roku 2010, který se aktuálně streamuje na Netflixu. Seriál bude natočen v angličtině a portugalštině. Streamovat se má začít někdy v roce 2022.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.