Bude Audi ve Formuli 1? Rozhodne se relativně brzo

Foto: Pixabay

Automobilka Audi zvažuje, zda vstoupí do kolotoče Formule 1. Takové úvahy tu již v minulosti byly, tentokrát se ale zdá, že jde o reálnou úvahu


Audi se údajně rozhodne, zda vstoupí do Formule 1 na konci prvního čtvrtletí nebo na začátku druhého čtvrtletí tohoto roku. Nejmenovaný zdroj, který údajně hovořil s agenturou Reuters, uvedl, že dozorčí rada bude toto téma projednávat na nadcházejícím zasedání na konci února. Stanovili však, že rozhodnutí otom, zda do Formule 1 vstoupit, či nikoliv, padne až později. 

Německé noviny F.A.Z. podobně informovaly, že dozorčí rada Volkswagenu rozhodne o vstupu do tohoto sportu pro Audi i Porsche do konce února. Zprávy o vstupu koncernu Volkswagen do F1 ale sahají dlouhé roky zpět, přičemž o zapojení Audi se vedou zvěsti minimálně od roku 2014. Nejnovější zprávy naznačují, že Audi by mohlo vstoupit Formule 1 koupí závodního týmu McLaren, zatímco Porsche by se mohlo stát dodavatelem pro tým Red Bull. 

Spojení s McLarenem by bylo zajímavé, protože minulý rok se objevila zpráva naznačující, že Audi značku koupilo, což obě automobilky rychle popřely. Zdroje však agentuře Reuters řekly, že diskuze o akvizici byla na stole, nebyla ale potvrzena. Ať to dopadne jakkoli, je jasné, že Volkswagen má zájem dostat se do F1, a že motoristický sport má podobný zájem o zapojení této automobilky. Navíc v září minulého roku řekl šéf týmu Mercedes, že jeho tým je ochoten udělat kompromisy, aby dostal Volkswagen Group do seriálu Grand Prix F1.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.