Pokořitel Tesly se ukazuje v novém tuningovém návrhu od Mansory

Foto: Mansory

Kontroverzní tuningová společnost Mansory představila řadu nových úprav, které připravuje na některá nejnovější a nejzajímavější sportovní vozidla.


Prvním a možná nejvýznamnějším vozem, na kterém Mansory pracuje, je plně elektrické Porsche Taycan. Nejen, že je Taycan prvním čistě elektrickým vozem německé automobilky, ale je i přímým soupeřem Tesly Model S a konkurence je přesně to, co svět elektromobilů potřebuje. Fotografie v galerie ukazuje, že Taycan bude opatřen rozšířenými podběhy kol a novým difuzorem. Kromě toho bude mít vlastní sadu kol a vzadu bude namontován nový difuzor a velké pevné křídlo. Kromě Taycanu pracuje Mansory na dvou dalších modelech koncernu VW, konkrétně na Porsche Cayenne Coupe a Audi RSQ8. Obě tato SUV obdrží od tunerů úpravu „widebody“, které slibují, že budou ještě atraktivnější. Mansory také připravuje balíčky upgradů pro Ferrari 812 GTS, Ferrari F8 Tributo a Ferrari Portofino. Teaser upraveného modelu F8 Tributo také naznačuje, že bude možná vypadat jako varianta modelu F8, kterou bezpochyby Ferrari vyvíjí. Součástí balíčku Mansory je tak velký zadní spoiler, difuzor na míru, nové boční prahy s aerodynamickými prvky a přepracovaná přední část.

Pokořitel Tesly se ukazuje v novém tuningovém návrhu od Mansory

Mansory

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.