Video zachycuje agresora, který byl pokořen oknem auta. Udeřil do něj 11krát.

Foto: Unsplash

Agresivita na silnicích obecně neustále roste, ale to, co zažil americký řidič jste pravděpodobně nikdy neviděli.


Američan Tyler Crawford byl poměrně v šoku, když kanadský turista, táhnoucí za svým vozem přívěs, poškodil jeho SUV a následně na jeho vůz násilně zaútočil. A to vše jen proto, že Crawford neuhnul z cesty dostatečně rychle.

Vše se mělo odehrávat u obchodu Target, což je maloobchodní prodejce se smíšeným zbožím. "Zastavili jsme na parkovacích místech blízko od sebe u obchodu Target, když se otáčel s pick-upem a přívěsem," popisuje Crawford svůj zážitek. "Protože jsem před ním neuhnul dostatečně rychle, hodil něco na moje auto. Zastavil jsem, abych se na to podíval, a on následně vyjel a bočně mi do auta vrazil. Pak z auta vystoupil a snažil se mi rozbít okno."

Agresivní řidič

Z informací, které jsou dostupné, to vypadá tak, že se muž a jeho žena ve svém pick-upu snažili z toho parkoviště vyjet. Je pravda, že řízení takto velkého vozu s připojeným přívěsem může být obtížné, zejména když manévrujete v uzavřeném prostoru, jako je právě parkoviště u obchodního domu.

Bez ohledu na to však pravděpodobně neexistuje situace, kdy vám někdo znepříjemňuje jízdu takovým způsobem, aby vás to ospravedlnilo poškozovat jeho vozidlo, včetně pokusu rozbít mu okno nástrojem nebo holýma rukama. „Bylo slyšet, jak křičel, když se rozběhl k mému autu“. Naštěstí u něj byla jeho partnerka, která jeho hněv usměrnila.

Crawfordovi se s pomocí dalších uživatelů Facebooku podařilo nejen identifikovat poznávací značku, ale také zjistit, kde byl kamion zakoupen. "Na značce je napsáno AS 64955. Určitě je to tedy kanadská značka.“

 

Pokuty v Americe

V závislosti na závažnosti zranění se tresty za podobný prohřešek mohou pohybovat od žádného trestu odnětí svobody až na osm let a pokuta až do výše 15 000 USD a všechny vedou k minimálně šestiměsíčnímu pozastavení řidičského oprávnění. Problém však může být pro řidiče i to, že Spojené státy, Mexiko a Kanada mají dohodu a jakákoli pokuta získaná v kterékoli z těchto zemí by byla posuzována stejně, jako kdyby se to stalo na území jejich domovské země. Podle aktualizace na Crawfordově Facebooku byl muž již identifikován a vyšetřuje ho policie.

Máte zkušenosti s agresivními řidiči? Jak se s nimi vypořádáváte? Napište nám do diskuze nebo článek sdílejte na sociálních sítích. Děkujeme!

 

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.