Tenhle invalida poslal jasný vzkaz všem arogantním řidičům. A udělal to s humorem

Foto: Kubajzz Kodým

Často na místech pro parkování pro invalidy vidíme obří SUV se značkou na přání. Jistě, může to být také invalida, jenže často z auta vystupuje mladá krasavice s čivavou v náručí, které se prostě široké parkovací místo blízko vchodu líbí.


Kdo by takovou situaci neznal. Je to vidět téměř u každého nákupního centra. Arogantní řidiči bez průkazu osoby se zdravotním postižení zaparkují auto na místě pro invalidy a vyrazí na nákup. Že to jsou většinou luxusní vozy, mnohdy s úsměvnou značkou na přání, je asi jenom náhoda. Invalida, který potřebuje parkovat co nejblíže vchodu a na širším parkovacím místě, aby mohl naložit například invalidní vozík, tak má mnohdy smůlu. Neoprávněné parkování na takovém parkovacím místě je sice přestupek, kde hrozí bloková pokuta ve výši až 5 tisíc korun, ve správní řízení dokonce až 10 tisíc korun, ale kdo kdy viděl v parkovacích domech jednotlivých nákupních center policii?


Dik, Sorry – to bylo první, čeho si všiml majitel traktoru, když k němu přicházel
Řidiči taxi si v Praze s rouškami hlavu příliš nelámou, taxi prý není hromadná doprava
Řidič Uberu se chtěl v Praze prát se zákazníkem. Netušil ale, že narazil na trenéra kickboxu


Humorným způsobem na tento nešvar upozornil invalida, který v pražském nákupním centru zaparkoval svůj malý elektrický invalidní vozík na vyhrazeném místě pro invalidy. Kontrast takového vozítka s obřími SUV, které nezřídka na těchto místech parkují, je více než výmluvný. Snímek se objevil na facebookovém profilu fanouška motorismu a my věříme, že bude hodně sdílený a komentovaný. Fotka je vážně povedená a snad se tedy dostane i k těm, kteří na modrých stáních parkují, i když nemusí, resp. nemohou.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.