Při honičce s policií vjel do úzké uličky a snažil se utéct. Vezl totiž padělané doklady

Foto: Policie ČR

Brněnští policisté si připsali další skvělý zákrok. Zadrželi totiž pachatele s dvouletým zákazem řízení, který ve voze Audi převážel bílou krystalickou a padělané doklady


Bohužel se zdá, že na českých silnicích je čím dál tím méně bezpečno a agresivita řidičů roste. Možná za to může současná situace spojená s určitým omezením pohybu a frustrace některých lidí. Na webových stránkách policie České republiky však čím dál tím častěji čteme také o záchytu řidičů se zákazem řízení, o řízení pod vlivem alkoholu nebo drog a také o zadržení řidičů, kteří převážejí zboží pocházející z trestné činnosti. Jeden takový parádní kousek se podařil i policistům z Brna.

Dik, Sorry – to bylo první, čeho si všiml majitel traktoru, když k němu přicházel
Namyšlený fotbalista Lavický si v novém filmu polepší – vymění Camaro za Ferrari

Zákaz řízení, nalezené drogy a padělané doklady. To je výsledek středečního pronásledování brněnskou prvosledovou hlídkou ve Starém Lískovci. Policistům se totiž v odpoledních hodinách rozhodl pošetile zmizet čtyřiatřicetiletý šofér. Zanedlouho mu však bylo jasné, že policejnímu speciálu v hustém provozu rozhodně neujede. Ostře tak odbočil do úzké uličky, prudce zastavil a z vozu bleskově vyskočil. Ale I to mu však bylo málo platné. Utíkajícího gaunera totiž hlídka jen po pár metrech pohotově zpacifikovala. Důvod pošetilého ujíždění byl nasnadě. Řidič měl totiž soudem vyslovený dvouletý zákaz řízení, a navíc se bezdůvodně odmítl podrobit testu na drogy. To očividně souviselo i s tím, že u něj policisté nalezli bílou krystalickou látku, kterou následně zaslali k expertíze. Korunu všemu pak nasadil nález falzifikátů zahraničních průkazů totožnosti, které leckdy mohou dobře posloužit k páchání trestné činnosti. Z místa tak hříšníka odvezli přímo do policejní cely, kde si počká na soud.

Automobilový portál s testy ojetých aut a testy nových vozů, ale také zpravodajství ze světa automobilismu, automobilové novinky, levné ojeté vozy, recenze autobazarů, světové autosalony, rady jak koupit ojetý automobil, prověření VIN, chat s odborníkem, rady, jestli benzín nebo nafta, Škoda nebo Volkswagen, kombi nebo sedan…

Podívejte se i na naše další weby:

www.life24.cz

www.cestyavylety.cz 

www.cartrax.cz

 


TestyOjetin.cz 

CarTrax, s.r.o.
Rybná 716/24
110 00   Praha 1 

IČO: 10827226
Šéfredaktor: Pavel Foltýn
info@testyojetin.cz 

Ochrana soukromí

Nastavení soukromí

Obsah internetových stránek www.testyojetin.cz (dále jen „Web“) jakož i jejich celkový vzhled, a to včetně loga a jeho částí, jsou autorským dílem ve smyslu zákona č. 121/2000 Sb. (Autorský zákon). Web zároveň obsahuje vyobrazení ochranných známek a audiovizuální obsah, jehož vlastníkem a/nebo oprávněným uživatelem je Provozovatel. Provozovatel je tak v souladu se zákonem. č. 121/2000 Sb. oprávněn vykonávat veškerá majetková práva k Webu. Jakékoliv užití textového, grafického nebo audiovizuálního obsahu Webu jinak, než v případech výslovně vymezených zákonem, zejména pak užití obsahu formou šíření, kopírování, napodobování nebo jiného zpracování, je bez písemného souhlasu Provozovatele zakázáno.
© 2020 TestyOjetin.cz. All Rights Reserved. Created by BestSite. Powered by Tele3.